حداکثر ظرفیت درمان تامین اجتماعی در خدمت به بیماران کرونا است

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تمامی امکانات و ظرفیت‌های این سازمان در خدمت بیماران مبتلا به کرونا است و امکانات موردنیاز برای خدمت‌رسانی حداکثری در اختیار مدیران استانی قرار دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری در جلسه ویژه مقابله با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس، با حضور مدیران درمان تأمین اجتماعی استان‌های سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: نیاز تک تک بیمارستان‌های تأمین اجتماعی سراسر کشور که در حال خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا هستند، به صورت روزانه بررسی و در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف می‌شود.

وی از مدیران درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور خواست،  از تمامی امکانات برای خدمت‌رسانی حداکثری به بیماران مبتلا کرونا استفاده کنند و تصریح کرد: اختیار و امکانات لازم در اختیار مدیران قرار گرفته و توقع می‌رود که بهترین استفاده از اختیارات و امکانات صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به برنامه این سازمان برای اضافه کردن ۵۵۲ تخت بیمارستانی به ظرفیت بیمارستان‌های موجود، گفت: در اجرای این برنامه توسعه تخت‌های ویژه در اولویت قرار دارد و هیچ محدودیتی در زمینه ارائه خدمات به بیماران کرونایی وجود ندارد.

سالاری در ادامه با اشاره به شرایط کنونی کشور و طرح زندگی با کرونا در سازمان تأمین اجتماعی افزود: گزارش‌های هفتگی سازمان تأمین اجتماعی در ارائه خدمات به بیماران و سایر حمایت‌های انجام شده برای کاهش آثار شیوع کرونا بر زندگی مردم به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه می‌شود.

امیرعباس منوچهری، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: از بهمن سال گذشته ستاد بحران در تامین اجتماعی تشکیل شد و تا امروز ۷۰ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های این سازمان بستری و در حال حاضر نیز بیش از ۲۰۰۰ نفر بستری هستند.

وی با بیان این که آمار و اطلاعات مربوط به خدمت‌رسانی بیماران مبتلا به کرونا به صورت روزانه جمع‌آوری و بررسی می‌شود نیز تصریح کرد: از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای خدمت‌رسانی به بیماران استفاده شده و مشکلات احتمالی بیمارستان‌ها نیز در اسرع وقت برطرف می‌شود.

به گزارش ایرنا،  ابوالفضل آفریده، مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی نیز ۲۰ مهرماه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا گفته بود: ۱۰۰ درصد ظرفیت بیمارستان‌های تامین اجتماعی در اختیار بیماران مبتلا به کرونا و بیش از ۵۲ درصد از این بیماران نیز تحت پوشش این سازمان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =