مدیریت توزیع برق هیرمند برای نخستین بار به یک بانوی بومی سپرده شد

زاهدان- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان پس از انتشار فراخوان عمومی شایسته گزینی در مدیریت حوزه انرژی، برای نخستین بار مدیریت امور توزیع برق شهرستان مرزی هیرمند را به «سمیرا میر» یک بانوی بومی سپرد.

به گزارش ایرنا، مدیر  امور توزیع برق شهرستان هیرمند امروز دوشنبه با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران منطقه سیستان معرفی و از خدمات مهدی مرعشی مدیر سابق این شهرستان قدردانی شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در این مراسم با بیان اینکه برای نخستین بار در کشورمدیریت توزیع امور برق به یک بانو سپرده شد، اظهارداشت: با توجه به فراخوان اعلامی شایسته گزینی در حوزه مدیریت امور برق هیرمند،  «سمیرا میر» توانست با کسب بیشترین شاخص‌های لازم به عنوان مدیر امور برق این شهرستان منصوب شود.

خلیل عوض‌زاده بیان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی خاص حوزه سیستان تنها عاملی که می‌تواند آرامش مردم را تامین کند برق پایدار است.

وی ادامه داد: منطقه سیستان از اهمیت خاصی برخوردار است و آنچه شایسته مردم این منطقه است باید با اقدامات شبانه روزی انجام شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان تصریح کرد: منطقه سیستان مجموعه‌ای از مدیریت‌های شهرستان‌های زهک، زابل و هیرمند است که باید همدل و متحد با یکدیگر کار کنند.

وی با بیان اینکه تامین برق پایدار یکی از مهمترین اهداف شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان است گفت: تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی مطلوب به مردم اولویت نخست این شرکت است.

عوض زاده تصریح کرد: امسال تابستانی بدون خاموشی با برق پایدار و رضایتمندی کامل در سیستان و بلوچستان را پشت سر گذاشتیم.

وی بیان کرد: هوشمندسازی اتفاقات و رضایتمندی مردم با توجه به کاهش مدت خاموشی و سهولت انجام کار از نتایج مطلوب خدمات غیر حضوری و سامانه هوشمند مراکز اتفاقات (۱۲۱) است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان اظهارداشت: انجام خدمات به صورت غیرحضوری از اقداماتی مهم این شرکت است که دنبال می‌شود و در این رابطه سامانه تلفنی ۱۵۲۱ با ۲۶ خدمت در حوزه مشترکان و ۱۲ خدمت در حوزه بهره‌برداری از اول آبان به صورت رسمی در این استان فعالیت خود را انجام می‌دهد.

به گزارش ایرنا کارشناس اداره طراحی و نظارت و رئیس اداره بهره برداری امور برق زابل از سال ۹۴ تا کنون، کارشناس اداره طراحی و نظارت امور برق نیکشهر از سال ۹۰ تا ۹۴، رئیس اداره طراحی و نظارت امور برق کنارک از سال ۸۸ تا ۹۰ از جمله فعالیت‌های مهندس سمیرا میر مدیر امور برق شهرستان هیرمند بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =