بازیکنان شاهین کرمان به باشگاه مشیز انتقال یافتند

کرمان - ایرنا - تمام بازیکنان تیم‌های پایه باشگاه شاهین کرمان طی تفاهم‌نامه‌ای به باشگاه فرهنگی ورزشی مشیز منتقل شدند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صادقی نژاد رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مشیز کرمان، سیدامجد مسعودزاده مدیرعامل، مجتبی مولایی عضو هیات مدیره و سیدمحمدرسول حسینی سرمربی تیم بزرگسال مشیز کرمان و هیات همراه در باشگاه شاهین کرمان حضور یافته و طی یک تفاهم نامه با صالح صالح رجایی مدیرعامل باشگاه شاهین کرمان، تمامی بازیکنان تیم های پایه باشگاه شاهین از ۱۰ سال تا امید به باشگاه مشیز انتقال یافت.

سیدامجد مسعودزاده مدیرعامل باشگاه مشیز در جمع بازیکنان ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل باشگاه شاهین و مربیان این باشگاه ابراز امیدواری کرد که بتوانند با این اتفاق کمک شایانی به رشد فوتبال پایه استان داشته باشند.

سرمربی تیم بزرگسال مشیز نیز اظهار داشت: در تیم بزرگسال مشیز بر روی جوانان مستعد کرمان باز است و به طور قطع کادر فنی بزرگسال تیم‌های پایه باشگاه را زیر نظر خواهند گرفت تا بازیکنان شایسته امید و جوانان به تیم بزرگسال اضافه شوند.
سیدمحمدرسول حسینی همچنین افزود: قدردان زحمات پدر و مادرهای خود باشید چرا که با این شرایط سخت اقتصادی همواره حامی شما بودند. 

مدیرعامل باشگاه شاهین نیز در جمع بازیکنان بیان داشت: مشورتی که با مربیان باشگاه شاهین و دوستان فوتبالی خود داشتم بهترین تصمیم را برای رشد و پیشرفت بازیکنان این باشگاه گرفتم.

صالح رجایی افزود: فعالیت باشگاه شاهین در حوزه فوتبال همچنان با استعدادیابی و تشکیل تیم های جدید از سر گرفته می‌شود.

در این مراسم پیش از رژه تیم ها مقابل دیدگان مسئولان، ۲ تیم ۱۰ سال و ۱۱ سال با بازی نمادین فوتبال خود را به نمایش‌ گذاشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =