مشیز کرمان حریفان خود در لیگ سه کشور را شناخت

کرمان - ایرنا - مدیرعامل باشگاه مشیز کرمان گفت: تیم امیدآوران مشیز به‌عنوان نماینده استان در لیگ دسته سه فوتبال کشور حریفان خود را شناخت.

سیدامجد مسعودزاده روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا با اشاره به حضور تیم امیدآوران مشیز کرمان در گروه پنجم رقابت‌های لیگ دسته سه کشور افزود: قرعه‌کشی سازمان لیگ به صورت وبینار انجام و برنامه مصاف نمایندگان استان کرمان با حریفان در این دوره از رقابت‌ها مشخص شد.

وی اظهار داشت: تیم امیدآوران مشیز کرمان با تیم‌های ون‌پارس نقش جهان، رضوانی اصفهان، صنعت فولاد کوهستان، استوک مرودشت فارس، عقاب شیراز، شهیدباقری گویم فارس، هرنگ جوان بستک هرمزگان، فولاد هرمزگان، خلیج فارس میناب، سنگ آهن بافق، شاهین زاهدان و استقلال کیش هم گروه شده است.

مدیرعامل باشگاه مشیز کرمان ادامه داد: امیدآوران مشیز کرمان در نخستین دیدار از این رقابت ها به مصاف تیم بستک هرمزگان می‌رود که تاریخ و میزبان این بازی نیز از طریق رسانه‌های رسمی اعلام می‌شود.

مسعودزاده گفت: در مرحله نخست تیم ها در تک بازی مقابل هم قرار خواهند گرفت و در پایان این بازی ها، ۲ تیم به مرحله دوم لیگ دسته سوم صعود خواهند کرد.

تیم‌ها در مرحله نخست با قرعه کشی سازمان لیگ در پنج گروه تقسیم بندی شدند و تیم امیدآوران مشیز کرمان نخستین سال حضور در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند در گروه پنجم این مسابقات قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها