اعلام جوایز و مقررات بخش کرونا در جشنواره «سینماحقیقت»

تهران- ایرنا- بخش ویژه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به موضوع همه‌گیری کرونا و تاثیرات مختلف این بیماری اختصاص یافته است.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، بخش ویژه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به موضوع همه‌گیری عالم‌گیر کرونا، تاثیرات مختلف این بیماری و تلاش جامعه درمانی کشور در مقابله با این ویروس اختصاص یافته است.

در این بخش که به شکل رقابتی برگزار می‌شود، فیلم‎های مستند تولید شده با موضوع همه‌گیری بیماری کرونا و تأثیرات مختلف آن در زمینه‎های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و هنری انتخاب شده به نمایش درآمده و مورد داوری قرار می‌گیرند.

جوایز بخش ویژه کرونا سینماحقیقت به این شرح است:

جایزه اول: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال

جایزه دوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال

جایزه سوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال

جایزه ویژه هیئت داوران: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال

متقاضیان حضور در این بخش ویژه جشنواره باید تا روز ۵ مهر، فرم شرکت در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را روی وب‌سایت جشنواره یا نشانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به صورت آنلاین تکمیل کرده و نسخه نهایی فیلم خود را حداکثر تا ۱۵ مهر ۹۹ از طریق لینک یا به شکل فیزیکی به دبیرخانه «سینماحقیقت» ارائه کنند.

بخش ویژه «کرونا» جشنواره «سینماحقیقت» با همکاری رویداد «کرونا- روایت» سازمان نظام پزشکی برگزار می‌شود.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت را به دبیری محمد حمیدی مقدم در آذر ۱۳۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ به صورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha