مجمع هیات ورزشهای جانبازان خراسان رضوی خواستار ابطال رای خود شد

مشهد- ایرنا- مجمع عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی در پی بروز برخی اختلافات خواستار ابطال رای پیشین این مجمع به رییس کنونی هیات استانی جانبازان و معلولان و برکناری وی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: درخواست کتبی مجمع عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولان این استان با امضای "مجید محمدی‌فر" رییس آن، مبنی بر ابطال رای پیشین این نهاد به انتخاب "محمد هراتی" به ریاست هیات استانی ورزشهای جانبازان و معلولان بتازگی تسلیم این اداره‌کل شده است.

فرزاد فتاحی افزود: مجمع عمومی این هیات استانی در نامه درخواست کرده که رای پیشینش باطل شده و یا رییس هیات خراسان رضوی از سوی فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان برکنار و سرپرستی برای هیات ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی تعیین شود.

وی ادامه داد: هم‌اینک با ارجاع این درخواست به ریاست فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان جمهوری اسلامی ایران منتظر تعیین تکلیف آن هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: به این ترتیب یا برای هیات استانی سرپرست جدید تعیین می‌شود و یا رای‌گیری مجدد برای ابقاء یا برکناری هراتی از سوی مجمع عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی صورت می‌گیرد.

وی بدون توضیح بیشتر، علت درخواست مجمع عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی را بروز برخی اختلافات میان مجمع و رییس هیات استان عنوان کرد.

دبیر هیات ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی نیز که حدود ۲ هفته پیش از سمت خود استعفا کرده است، به خبرنگار ایرنا گفت: اختلاف نظرهایی با محمدی‌فر رییس مجمع عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولان استان پیرامون نحوه اداره هیات و پرداخت حقوق کارکنان باسابقه و فعال این مجموعه داشته‌ام. 

محمد هراتی افزود: البته باید تاکید کنم این اختلافات به هیچوجه شخصی نبوده و ماهیت و طرفینی ندارد زیرا رییس مجمع نظر فردی و اخلاقی انسان بسیار مقبول و شایسته‌ای می‌باشد و نقدها تنها متوجه نحوه مدیریت وی و روش رسیدگی به امور داخلی هیات است. 

۸۰۰ ورزشکار ساماندهی شده جانباز و معلول در خراسان رضوی فعالیت ثبت شده ورزشی دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =