۱۹ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 1058
کد خبر: 83814505
۰ نفر

برچسب‌ها

تداوم آموزش مجازی محیط‌بانان

تهران - ایرنا - آخرین گروه محیط‌بانان شاغل آموزش ‌ندیده سازمان حفاظت محیط‌زیست از 18 خرداد ماه دوره آموزش بدو خدمت محیط‌بانی را به صورت مجازی می‌گذرانند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی محیط‌زیست، رییس مرکز آموزش محیط‌زیست و تربیت محیط‌بان با اشاره به آموزش ۱۰۰ نفر از محیط‌بانان شاغل آموزش ندیده در دوره‌های بدو خدمت محیط‌بانی از روز  ۱۸ خرداد ماه گفت: با انجام این دوره آموزشی که از طریق سامانه آموزش مجازی سازمان حفاظت محیط‌زیست (جام) انجام می‌شود، همه محیط‌بانان شاغل در این سازمان آموزش‌های بدو خدمت محیط‌بانی را گذرانده‌اند. 

آرش یوسفی افزود: بنا داشتیم تا در اسفندماه سال ۱۳۹۸، پرونده محیط‌بانان شاغل آموزش ندیده را ببندیم اما با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت تدابیر بهداشتی و حفاظتی، آموزش آخرین گروه از محیط‌بانان به تعداد ۱۰۰ نفر، با تأخیر روبرو شد و مقرر شد امسال با تمهیدات اتخاذ شده، دوره آموزش بدو خدمت محیط‌بانی برای این تعداد باقی‌مانده، به صورت مجازی اجرایی شود. 

وی گفت: در این دوره آموزشی که از ۱۸ خردادماه و به مدت یک‌ماه به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه آموزش مجازی جام برگزار می‌شود، محتواهای آموزشی در قالب فایل متنی، اسلاید، فیلم آموزشی، کلاس های آنلاین و آفلاین برای شرکت کنندگان ارایه می شود.

یوسفی تصریح کرد: به ‌زودی و با پایان دوره آموزش بدو خدمت محیط‌بانی، برگزاری دوره‌های آموزش تکمیلی محیط‌بانی برای تمام محیط‌بانان شاغل آغاز خواهد شد.

رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط‌بان همچنین با اشاره به انجام مراحل جذب محیط‌بانانی که جدید استخدام شدند، گفت: از ابتدای فصل تابستان، دوره های بدو خدمت تمامی محیط بانان تازه استخدام شده نیز برنامه ریزی شده و به زودی به ‌صورت مجازی اجرا خواهد شد. 

وی دوره سرپرستی عمومی برای فرماندهان یگان حفاظت محیط‌بانی شهرستان‌ها و استان‌ها را یکی از اولویت های آموزشی امسال دانست و افزود: زمان برگزاری این دوره های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد. 

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =