آتش زدن خودرو حامل مواد مخدر برای فرار از قانون

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر خبر داد که پس از ناکامی در فرار از دست ماموران، خودرو خود را به آتش کشید.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا فولادی گفت: ماموران پاسگاه انتظامی "باقران" هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی به یک خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور توقف دادند.

وی افزود: راننده خودرو با بی‌توجهی به فرمان ایست به سرعت از محل متواری شد که ماموران خودرو را تعقیب و پس از طی مسافتی، راننده خودرو را متوقف کردند ولی متهم بلافاصله اقدام به آتش زدن آن کرد.

وی بیان کرد: ماموران با از خودگذشتگی آتش را خاموش کردند و راننده خودرو که دچار سوختگی شدید شده بود از خودرو خارج و بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند گفت: همچنین ماموران در بازرسی از خودرو ۸ کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین را کشف کردند که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و متهم به مراجع قضایی معرفی شد. 

وی خاطرنشان کرد: مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ قاطعانه ادامه دارد و اقدامات و شگردهای قاچاقچیان مانع از فرار آنان از چنگ قانون نخواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =