حدود ۱۱۸ هزار خودرو در جاده‌های خراسان‌رضوی به مبدا بازگردانده شد

مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه ‌خراسان‌رضوی گفت: ۱۱۷ هزار و ۶۶۳ دستگاه خودرو با شیوع کرونا و از ابتدای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در هشتم فروردین ماه تا کنون در جاده‌های این استان به مبدا حرکت خود بازگردانده داده شد.

سرهنگ محمد علی احسان‌بخش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین طی این مدت رانندگان سه هزار و ۸۸۳ دستگاه خودرو نیز هر کدام پنج میلیون ریال جریمه شدند.
وی اضافه کرد: ۴۸۹ دستگاه خودرو نیز به مدت یک ماه توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
سرهنگ احسانبخش ادامه داد: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و ممانعت از ورود خودروها با پلاک غیر بومی همچنان با جدیت در جاده‌های استان ادامه دارد.
جانشین رییس پلیس راه خراسان‌رضوی افزود: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های استان کمی پرحجم تر از روزهای گذشته اما عادی و روان است.
طبق اعلام استاندار خراسان رضوی با شیوع ویروس کرونا این استان شرایط بسیار سختی را طی ۵۰ روز اخیر به ‌خصوص در کلانشهر مشهد برای حفظ سلامت مردم گذرانده است و در صورت نیاز تعطیلی‌ها تمدید خواهد شد.

تا ظهر ۲۰ فروردین ۶۴ هزار و ۵۸۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۱ تن دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۹۹۳ تن رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =