حسینی: امیدوارم دیگر در باشگاه پرسپولیس تغییری به وجود نیاید

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم که دیگر در باشگاه پرسپولیس تغییراتی به وجود نیاید و همین سیستم مدیریتی کارش را ادامه دهد، چرا که آنها به مشکلات اشراف دارند.

سید جلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه در خصوص تعطیلی این روزهای فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا و بلاتکلیفی اهالی فوتبال اظهار داشت: به هر حال این اتفاقی است که نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا رخ داده و همه مردم در سراسر جهان این روزها بلاتکلیف هستند. خوشبختانه در کشور ما همه مردم در تلاش و همکاری هستند تا زنجیره انتقال این ویروس قطع شود و هر چه سریعتر بتوانیم به شرایط عادی زندگی برگردیم. البته می‌دانم که روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم، اما باید نکات بهداشتی و پزشکی را رعایت کنیم و امیدوارم که هرچه زودتر شرایط کشور از این نظر بهتر شود.

وی درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس پس از تغییرات، اظهار داشت: به هر حال تغییراتی در باشگاه رخ داد اما چه در گذشته و چه حالا مسوولان در حال تلاش برای رفع مشکلات بوده و هستند؛ هرچند که می‌دانیم شرایط خیلی سختی بر باشگاه حاکم است. با این همه می‌دانیم که مسوولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند اما موضوعی به نام بدهی‌ها وجود دارد که کار را برای همه سخت کرده است. مطمئناً همه از این مسئله خبر دارند که چه شرایط سختی وجود دارد و بعد از طی کردن این روزها و گذر از ویروس کرونا روزهای سختی پیش روی ما خواهد بود. امیدوارم که مثل گذشته همه در کنار هم باشیم همانطور که در سال‌های قبل و در روزهای سخت کنار هم بودیم. ما همیشه برای یک هدف جنگیدیم و تنها تلاش ما برای خوشحالی هواداران بود.

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد: الان هم هدف ما خوشحالی هواداران است و مطمئناً مسوولان باشگاه تلاش می‌کنند، اما کار سخت است. بحث بدهی به بازیکنان و مربیان خارجی یکی از چالش‌های پیش روی باشگاه است و شاید اتفاقاتی رخ بدهد که خوشایند نباشد، اما ما کنار هم هستیم و حضور هواداران را در کنارمان حس می‌کنیم. شاید اختلاف نظرهایی هم وجود داشته باشد اما این مسائل طبیعی است.

وی در مورد احتمال انتخاب مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس و صحبت‌هایی مطرح شده افزود: امیدوارم که دیگر در باشگاه تغییراتی وجود به وجود نیاید و همین سیستم مدیریتی در باشگاه کارش را ادامه دهد چرا که آنها به مشکلات باشگاه اشراف دارند و از وضعیت موجود آگاهی دارند. مسوولان برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی خوبی دارند و می‌توانند کار را خیلی خوب جلو ببرند. هواداران پرسپولیس هم مطمئن باشند که ما تا آخرین نفس برای موفقیت تیم و سربلندی آنها تلاش می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =