۶ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۵۳
کد خبر: 83609886
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

عضو هیات رئیسه مجلس، شایعه تهدید در صورت تغییرات بودجه را رد کرد

تهران - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس در واکنش به شایعه تهدید رئیس جمهوری به استعفا در صورت رد شدن کلیات لایحه بودجه ۹۹ گفت: جریانی نانش در حاشیه‌سازی است و با  مایوس کردن مردم می‌خواهند به برنامه‌های خود برسند.

«محمدعلی وکیلی» امروز (جمعه) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همواره مباحث کمیسیون تلفیق را پیگیری می‌کنم  و در این چند روز نشیندم هیچ یک از نمایندگان به نقل از محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون رئیس جمهوری ، سخن از تهدید حسن روحانی به  استعفا آن هم به دلیل رد کلیات لایحه بودجه سال ۹۹ به میان بیاورد.

وی با بیان اینکه  کشور روزهای دشواری را طی می‌کند و به همین دلیل بیش از هر زمان دیگر برقراری آرامش در کشور نیاز داریم، ادامه داد: جالب است در این فضا جمعی که هویت‌شان هم برای مردم شناخته شده است سعی در ایجاد تنش و هیاهو آفرینی دارند.

وکیلی افزود: این جمع افراد فرصت‌طلبی هستند که نانشان در مایوس شدن  مردم و حاشیه سازی است، فرصت‌طلبانی که ابایی از ایراد سخنان نادرست و ناحق ندارند و فقط می‌خواهند خودشان را تحمیل کنند.

«نصرالله پژمان‌فر» دیروز (پنجشنبه) در گفت و گویی مدعی شد که در جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه با کمیسیون تلفیق، نوبخت نمایندگان را به استعفای رئیس جمهوری در صورت تصویب نشدن کلیات لایحه بودجه تهدید کرده است.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha