۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۷
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83465653
۰ نفر

برچسب‌ها

شاهین‌طبع: باید از فرصت باخت چین استفاده کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: باخت چین برابر ونزوئلا شانسی دیگری برای کسب سهمیه المپیک به ایران داد که باید از آن استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران بعد از شکست برابر اسپانیا در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت : فکر می‌کنم به جز اردن که دو بازی بسیار سخت خواهد داشت سایر تیم‌ها شانس برابری دارند. دیدارهای مقابل فیلیپین و آنگولا برای بسیار مهم خواهند بود. فکر می‌کنم نیجریه حریف سختی برای چین باشد.

شاهین‌طبع ادامه داد: شکست چین در بازی مقابل ونزئلا شانس ما را دوباره زنده کرد و می‌خواهیم از این شانس استفاده کنیم. برای ما، فردا یک روز دیگر است.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره نوسان تیم ملی در سه دیدار مرحله گروهی و عملکرد مقابل تونس گفت: ما باید بازی اول را می‌بردیم. اتفاقای افتاد که در حال حاضر نمی‌خواهم به آن‌ها اشاره کنم چون باید فعلا آن‌ها را فراموش کنیم. در آن دو روز که تا بازی با تونس فرصت داشتیم نمی‌توانستیم بازیکن‌هایمان را کاملا آماده کنیم.

وی افزود: بازی که مقابل تونس انجام دادیم، بازی ما نبود. بازیکن‌های ما هنوز از بازی اول ناراحت بودند. بازیکن‌های ما با تمام قلب‌شان بازی می‌کنند و شکست روز اول برای ما سخت بود، اما تجربه‌ای که در تیم ما وجود دارد به ما کمک کرد برای این بازی شرایط خودمان را داشته باشیم.

شاهین‌طبع همچنین گفت: امروز بهترین بازی‌مان را انجام دادیم. همانطور که اسپانیا بهترین بازی‌اش را انجام داد. فکر می‌کنم تجربه آن‌ها بود که در دو دقیقه آخر به کمک‌شان آمد و باید به آن‌ها تبریک بگویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =