سیاه‌نمایی باعث ناامید شدن مردم از توسعه کردستان است

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت:‌ اولین تاثیر سیاه‌نمایی که از سوی برخی با هر هدفی انجام می شود، ناامید کردن مردم از توسعه، ممانعت از سرمایه‌گذاری یا ماندن سرمایه گذار در استان است.

بهمن مرادنیا روز یکشنبه در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر کردستان اظهار داشت:‌ اینکه همواره کردستان را با این همه شهدایی که در دفاع از مرزهای این استان به شهادت رسیدند، استانی با پسوندهای قاچاق، فساد و کولبری نشان دهیم، پسندیده نیست.

وی با بیان پرسش که مگر در سایر استان‌ها این مشکلات وجود ندارد، اضافه کرد:‌ هر چه چهره استان را با این پسوندها نشان دهیم مشکلی را از کردستان حل نمی‌کند.

مرادنیا با اشاره به اینکه همه استان را با چهره‌ای فقیر به تصویر بکشیم چه مشکلی را حل می‌کنیم، افزود:‌ استان در مسیر توسعه قرار دارد اما هیچ‌وقت از توانمندی‌ها، نقاط قوت و کارهای خوبی که صورت می‌گیرد صحبت نمی‌شود و همیشه از مشکلات و کاستی‌ها صحبت شده است.

وی با بیان اینکه اگر دستگاه‌های اجرایی مشکلی دارند عملکرد ما و دستگاه‌های نظارتی زیر سئوال می‌رود، تاکید کرد:‌ چرا باید اجازه دهیم عده‌ای با اهداف خاص کردستان را مظلوم و فقیر جلوه دهند.

مرادنیا با اشاره به اینکه تمام استکبار جهانی در مقابل ایستاده است، گفت:‌ به جای روحیه دادن به همدیگر و مردم و اعتمادسازی چرا در زمین دشمن بازی کنیم، این شیوه ادامه راه شهدا محسوب نمی‌شود، باید به جای آن کار و تلاش را بیشتر کنیم.

وی با بیان اینکه به هر نقطه‌ای از استان بروید کارگاهی از راه‌سازی فعال است، اظهار داشت:‌ مشکل ما در راه‌سازی در استان هزینه چند برابری به دلیل شرایط جغرافیایی است.

استاندار کردستان گفت:‌ در کشاورزی به طور جد در حال فعالیت هستیم و ۹۶ هزار هکتار تخصیص آب صورت گرفته است.

وی به فعالیت‌های تخریبی در فضای مجازی و با نام رسانه اشاره کرد و افزود:‌ مخربین شناسایی شدد و بزودی مشخص می‌شود این قبیل اقدامات آنها از کجا سرچشمه گرفته‌ است.

مرادنیا تاکید کرد: ما در استانداری کردستان از نقد استقبال می‌کنیم و انتطار داریم هر جا کاستی بود اعلام شود اما سیاه‌نمایی با نقد تفاوت دارد.

۶۱۰۸/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha