۲۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۳
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83439008
۰ نفر
  شورای عالی ورزش کیش ایجاد می شود

کیش - ایرنا- مدیرعامل منطقه آزاد کیش از تشکیل شورای عالی ورزش و تغییر ساختار مدیریت ورزش این جزیره خبر داد.

به گزارش  ایرنا، غلامحسین مظفری در مراسم تقدیر از ورزشکاران کیش افزود: ارتقاء نقش این منطقه آزاد در توسعه ورزش کشور،  پر رنگ تر شدن نقش جزیره کیش در رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی از مهمترین اهداف این تغییرات است. 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت بهینه سازی و  بازسازی برخی اماکن ورزشی کیش گفت: ایجاد شورای عالی ورزش، استفاده از توان بخش خصوصی برای حمایت از ورزشکاران و تغییرساختار ورزش کیش سه راهکارعمده برای تقویت ورزش کیش است. 

وی، تغییر ساختار مدیریت ورزش جزیره کیش برای تقویت ارتباط مستقیم با مدیریت سازمان و کوتاه سازی فرایندها را از دیگر اولویت های سازمان منطقه آزادکیش  ذکر کرد.

 مظفری همچنین بر تعامل گسترده با بخش خصوصی برای حمایت مالی از ورزشکاران تاکید کرد و گفت: چنانچه نقش ورزش در برند سازی این جزیره زیبای مرجانی در سطح ملی و بین المللی تبیین شود  و اطلاعات کافی و کارآمدی از فعالیت های ورزشی کیش در اختیار بخش خصوصی قرارگیرد بدون شک آنها در جهت توسعه ورزش کیش تعامل جدی خواهند داشت.

مدیرعامل منطقه آزاد  در این مراسم با اشاره به زیر ساخت های متعدد و ظرفیت های ارزشمند جزیره کیش در حوزه ورزش گفت: حضور ورزشکاران با انگیزه و مستعد جزیره کیش که در شمار قهرمانان ملی ورزشی قرار گرفته اند یک ظرفیت مهم است که باید در حفظ و ارتقاء آن کوشید.

وی همه دستگاه های اجرایی را به تلاش و همکاری برای توسعه ورزش کیش  رونق فعالیت های ورزشی فراخواند و بر سهیل در روند همکاری با اداره آموزش و پرورش درجهت استعدادیابی در بین دانش آموزان تاکید کرد.

* کیش باید به قطب ورزشهای دریایی و ساحلی تبدیل شود

مدیرعامل منطقه آزاد کیش با بیان اینکه جزیره کیش باید قطب ورزش های دریایی و ساحلی کشور و منطقه باشد تصریح کرد: رسانه ها می توانند با معرفی ظرفیت های ورزشی این جزیره و اطلاع رسانی گسترده در خصوص موفقیت های ورزشکاران ملی پوش جزیره کیش، روحیه نشاط و امید در بین هموطنان تقویت کرده و در نهایت به رونق ورزش کشور کمک کنند.

در این آیین علیرضا شاملی اسکواش باز ملی پوش جزیره کیش با اشاره به طولانی شدن روند تعمیر و بازسازی کورت های اسکواش مجموعه ورزشی المپیک کیش خواستار حمایت مدیرعامل منطقه آزاد کیش در خصوص  تسریع روند بهسازی کورت های اسکواش کیش و امکان ازسرگیری تمرین اسکواش بازان کیش برای آمادگی جهت رقابت های بین المللی شد.

علی خدیور دونده ملی پوش جزیره کیش هم با تشکر از توجه ویژه دکتر مظفری به تقدیراز ورزشکاران و ایجاد انگیزه در آنها ، همچنین بهبود وضعیت زمین های ورزش رشته های مختلف گفت: حمایت بیشتر مسئولان موجب دلگرمی ورزشکاران کیش شده و انگیزه آنهارا برای تلاش مضاعف تقویت می کند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از ورزشکاران کیش تقدیرشد. 

  در مراسم تقدیر از ورزشکاران کیش باحضور دکتر مظفری و جمعی از مدیران سازمان و موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزارشد از تیم هندبال بانوان کیش که در مسابقات کشوری در رده سنی امید قهرمان شدند و همچنین قهرمانان ملی رشته های ورزشی اسکواش، دو و میدانی و تیراندازی با کمان در جزیره کیش تقدیر شد. 

1339

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =