۱۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۲
کد خبرنگار: 2969
کد خبر: 83425070
۰ نفر
روسیه بار دیگر مراکز تروریست ها در ادلب را بمباران کرد

مسکو – ایرنا- روسیه در راستای مبارزه با تروریست ها در سوریه بار دیگر مراکز تروریست ها در منطقه ادلب استانی در شمال شرق سوریه و هم مرز با ترکیه را که به آخرین کانون تروریستی تبدیل شده است بمباران کرد.

وزارت دفاع روسیه با انتشار فیلمی که توسط پهپادهای روسی گرفته شده است از بمباران چند هدف تروریستی توسط  هواپیماهای خود رونمایی کرده است که چندین آتشبار و خودرو حامل تیربار را منهدم می کنند.

در توضیح این فیلم گفته شده است که مراکز بمباران شده به گروه تروریستی جبهه النصره تعلق داشت و ازجمله مرکزی در شمال حماء بمباران شد.
هر چند که وزارت دفاع روسیه تاریخ بمباران را اعلام نکرده اما معمولا فیلم ها در طول یک شبانه روز پس از حمله هوایی منتشر می شود.
مقام های روس بارها اعلام کرده اند که به مبارزه با تروریست ها در سوریه تا ریشه کن شدن تمامی کانون های تروریستی ادامه می یابد.

روسیه بیش از یک و نیم سال است که عملیات ضدتروریستی در سوریه را که به مدت دو سال به درخواست دمشق اجرا شد، متوقف کرده است.
واحدهای نیروی هوافضای روسیه پیشتر خبر داده بودند که  از دی ماه سال 96 هر ازچندگاهی برای پاسخ به تحرکات و اقدامات مسلحانه تروریست ها در سوریه به بمباران مراکز آنها می پردازند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =