۲۹ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۰
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83360500
۰ نفر

برچسب‌ها

وزیر صنعت: مبارزه با قاچاق دخانیات، سلامت عمومی را ارتقا می‌دهد

مشهد- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مبارزه با قاچاق محصولات دخانی علاوه بر رونق تولید، سبب کاهش آسیب های حوزه سلامت و ارتقاء سلامت عمومی می شود.

رضا رحمانی روز چهارشنبه در پیامی خطاب به شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی در مشهد افزود: مقام معظم رهبری همواره بر موضوع حمایت از تولید داخلی تاکید داشته اند که مبارزه با قاچاق یکی از وجوه این مبارزه است.

وی در ادامه این پیام آورده است: مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از اولویت‌های این وزارتخانه در سال جاری درنظرگرفته شده است و همراهی همه دستگاه‌ها و متولیان امر نیز در این موضوع ضروری است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در ایجاد منظومه ساماندهی الکترونیکی در فرایندهای تجاری، باید تمام همت خود را در راستای استفاده از زیرساختهای سامانه‌ای جهت تسهیل تجارت و مقابله با قاچاق به کار گیریم.

کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی از دیروز به مدت دو روز با حضور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، جمعی از مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، پلیس امنیت اقتصادی، گمرک ایران و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مشهد آغاز به کار کرده است.

۷۵۰۵/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =