خطر بزرگ برای شیاطین سرخ؛ رونالدو منچستر را ترک می‌کند؟

تهران- ایرنا- چنانچه باشگاه منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی خوب عمل نکند، ممکن است فوق ستاره خود را از دست بدهد.

به گزارش ایرنا و به نقل از میرر؛ گزارش‌ها حاکی از این است که کریستیانو رونالدو نگران رویکرد مدیران منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات است و گفته می‌شود که اگر این روند ادامه داشته باشد، رونالدو خواستار ترک اولدترافورد می‌شود.

اریک تن‌هاگ سرمربی جدید یونایتد برای تغییر نوع بازی منچستر نیاز به ابزارهای جدیدی دارد. او در اولین اقدام خود خواستار خرید فرنکی دی‌یونگ شد اما مدیران یونایتد هنوز نتوانستند توافقی با بارسلونا و این بازیکن داشته باشند.

هواداران منچستر نیز مانند رونالدو نگران نقل و انتقالات هستند چرا که باشگاه هنوز هیچ اقدام مثبتی برای خرید بازیکنان جدید در تابستان نداشته است. این موضوع در حالی پیش می‌رود که رقیبان منچستر در لیگ خریدهای خوبی داشتند.     

حالا با این تفاسیر از دست دادن رونالدو در این شرایط می‌تواند به کابوس جدیدی برای تن‌هاگ و هواداران تبدیل شود و مدیران یونایتد باید هر چه زودتر فعالیت خود را در نقل و انتقالات شروع کنند تا اتفاقات بدتری برای این تیم رخ ندهد. 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha