معاون اجرایی رییس جمهوری: اقتدار را نه در حرف بلکه در عمل اثبات کردیم

تهران - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهوری در واکنش به تقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آمریکایی‌ها در خلیج فارس تاکید کرد: اقتدار را نه در حرف بلکه در عمل اثبات کردیم.

به گزارش ایرنا، سید صولت مرتضوی روز چهارشنبه در حساب کاربری خود در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: لازمه اقتدار قوی بودن است اقتدار را نه در حرف بلکه در عمل اثبات کردیم.

نیروی دریایی آمریکا صبح امروز یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آب‌های دریای عمان مصادره کرد و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر آن را بسوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد.

همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی‌برن بر روی عرشه نفتکش، آن را به تصرف خود درآوردند و آن را بسوی آب‌های سرزمینی ایران هدایت کردند.

در ادامه نیروهای آمریکا با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیروهای جان برکف سپاه ناکام ماندند. نیروهای آمریکایی مجددا با امکانات بسیار و با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند.  این نفتکش هم اکنون در آب‌های سرزمینی ایران است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha