کامرانی‌فر: وظیفه‌ام سخت‌تر شد؛ همه به پیشرفت فوتبال کمک کنند

تهران- ایرنا- دبیر کل فدراسیون فوتبال با تاکید براینکه پس از انتصاب به این سمت، وظیفه‌اش سخت‌تر شده است، گفت: باید انسجام داشته باشیم و همه باید به پیشرفت فوتبال کنند.

به گزارش ایرنا، «حسن کامرانی‌فر» امروز (سه‌شنبه) درباره انتخابش به‌عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: اعضای هیات رئیسه و ریاست فدراسیون فوتبال به من لطف داشتند. سه ماه سرپرست دبیرکلی بودم و عزیزان این مسوولیت را به من دادند که از حالا شرایط برای من سخت‌تر می‌شود و باید وظیفه‌ام را نسبت به فوتبال بیشتر ادا کنم.

دبیر کل فدراسیون فوتبال ادامه داد: همچنین باید از تجارب بین‌المللی و روابطی که دارم، برای توسعه فوتبال بهره لازم را ببرم. برای مسیر داخلی هم باید بتوانیم انسجامی بین اهالی فوتبال داشته باشیم. در این مسیر همیشه معایبی داریم و من هم معایب دارم که از همه می‌خواهم به پیشرفت و توسعه فوتبال کمک کنند.

وی تاکید کرد: فدراسیون فوتبال در این چند ماه نشان داده در حال پیشرفت بوده و مسیر توسعه را در پیش گرفته است. گاهی در این مسیر اتفاقاتی پیش می‌آید که نیاز داریم به ما گوشزد شود و ما هم سعی داریم آنچه وظیفه‌مان است را پیش ببریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha