استفاده از بازیکن لژیونر سطح کیفی لیگ تنیس کشور را افزایش می‌دهد

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم تنیس روی میز پالایش نفت آبادان گفت: امیدواریم فدراسیون تنیس مجوز استفاده از بازیکنان لژیونر ( بازیکنی که در باشگاهی غیر از باشگاه های کشور خودش بازی می کند) را بدهد زیرا کیفیت لیگ با حضور این بازیکنان افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایرنا مسعود امیری‌نیا شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: تیم پالایش نفت آبادان آماده آغاز مسابقات لیگ برتر است و با توجه به بازیکنان و کادر فنی تیم از شانس بالایی برای قهرمانی در این مسابقات برخوردار است.

وی افزود: تنها مشکل ما و سایر تیم‌های لیگ برتر بلاتکلیفی در چگونگی استفاده از بازیکنان لژیونر است و فدراسیون هنوز در این خصوص برنامه‌ای را اعلام نکرده و نمی‌توان با این روند تیم‌ها را آماده مسابقات لیگ برتر کرد.

سرمربی تیم تنیس روی میز پالایش نفت آبادان گفت: در سالهای گذشته حضور بازیکنان شاغل در خارج از کشور باعث ارتقای کیفی مسابقات شده بود و از سوی دیگر بازیکنان جوان با بازی کردن در کنار آنها تجربه بالاتری را بدست می‌آوردند.

امیری‌نیا بیان کرد: پالایش نفت آبادان امسال تیم تنیس روی میز خود را برای قهرمانی در لیگ بسته و یکی از مدعیان کسب این عنوان است ولی تیم‌های کرج و رعد پدافند تهران نیز از رقیبان ما در راه قهرمانی هستند زیرا بازیکنان تراز اول کشور را جذب کردند.

وی افزود: تمرین تیم از یک ماه پیش آغاز شده و اردوی شبانه روزی را نیز در آبادان برگزار کردیم ولی پیش از آغاز مسابقات برای آمادگی بیشتر نیاز به اردوی خارج از شهرستان داریم تا بازیکنان به هماهنگی بیشتری دست یابند.

سرمربی تیم تنیس روی میز پالایش نفت آبادان با انتقاد از برنامه ریزی ضعیف فدراسیون تنیس روی میز گفت: فدراسیون قرار بود مسابقات را به صورت رفت و برگشت برگزار کند اما بار دیگر قصد برگزاری مسابقات به شکل متمرکز دارد، البته هنوز در این زمینه به نتیجه نرسیده و تیم‌ها بلاتکلیف هستند.

وی اظهار داشت: ۷۵ درصد بازیکنان پالایش نفت آبادان برای لیگ امسال بومی هستند. بازیکنان بومی در سال‌های گذشته با بازی کنار بازیکنان خارجی و ملی پوش به تجربه مناسبی دست یافتند و در لیگ جدید حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

کاپیتان تیم تنیس روی میز پالایش نفت آبادان نیز در این نشست خبری گفت: امسال شرایط خوبی نسبت به سالهای گذشته داریم و برای قهرمانی نیز انگیزه بالایی خواهیم داشت.

علی گله‌داری اظهار داشت: سال گذشته مشکلات زیادی را تجربه کردیم و به نتیجه دلخواه دست نیافتیم اما امسال باشگاه با فراهم کردن امکانات و موارد لازم شرایط را برای نتیجه گیری فراهم کرده که این موضوع در روحیه بازیکنان تاثیر مثبتی دارد.

وی بیان کرد: زمانی که به لحاظ روحی در شرایط مناسب قرار داشته باشیم نتیجه گیری و کسب عنوان راحت‌تر است و امسال برای ما می‌تواند فصلی متفاوت‌تر از فصل‌های قبل باشد.

مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز کشور از آبان ماه سال جاری با شرکت ۹ تیم آغاز خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha