ابلاغ ۳ دستورالعمل ستاد انتخابات کشور به نامزدهای ریاست‌جمهوری

تهران- ایرنا- سخنگوی ستاد انتخابات کشور از ابلاغ دستورالعمل‌های بهداشتی، تبلیغات انتخابات و برخورداری یکسان نامزدها از امکانات دولت به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی با بیان اینکه ستاد انتخابات کشور اهتمام جدی به دو مقوله مهم تبلیغات عادلانه برای نامزدها در تریبون‌های رسمی کشور و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی نامزدها و ستادهای ملی و استانی ایشان دارد؛ گفت: دستورالعمل بهداشتی انتخابات مصوب ستاد ملی مدیریت کرونا، دستورالعمل نحوه تضمین برخورداری یکسان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از امکانات دولت و دستورالعمل تبلیغات انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و موارد مجاز و غیرمجاز به ۷ نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ ابلاغ شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به این موضوع که با تاکید وزیر کشور و مصوبه کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری همه نامزدهای ریاست جمهوری باید از شرایط یکسان و مساوی در امر تبلیغات داشته باشند، اظهار کرد: دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به سازمان صدا و سیما به عنوان مرجع مهم تبلیغات در کشور جهت ایجاد شرایط برابر برای نامزدهای ریاست جمهوری ارجاع شده است.

موسوی درباره دستورالعمل بهداشتی انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نیز ضمن تأکید بر اهمیت اطمینان بخشی به مردم از حیث اهتمام حداکثری کشور به اولویت سلامت، گفت: دستورالعمل بهداشتی انتخابات پس از طرح و بررسی در کمیته امنیتی انتظامی ستاد ملی کرونا و ستاد انتخابات کشور در هفتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا به تصویب ستاد ملی و تأیید رییس جمهوری رسید.

وی ادامه داد: این دستورالعمل‌ها سوم خرداد ماه توسط کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور منتشر و توسط رسانه ها بازنشر یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha