روز به روز به طراوت انقلاب اسلامی افزوده می‌شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران گفت: هیچ انقلابی در دنیا وجود ندارد که پس از ۴۲ سال روز به روز به طراوت آن افزوده ‌شود اما انقلاب اسلامی این ویژگی را دارد و این موضوع حاکی از رشد و گستردگی روز افزون این انقلاب است.

«حجت الاسلام والمسلمین میثم امرودی» امروز (چهارشنبه) در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، گفت: مردم امروز شکل دیگری از راهپیمایی را به صورت موتوری و ماشینی داشتند.  حضور مردم با وسایل نقلیه از ابتدای صبح از میدان امام حسین به سمت میدان آزادی آغاز شده است و هنوز این حرکت پرشور ادامه دارد.  

رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اظهار داشت: هیچ انقلابی وجود ندارد چون انقلاب اسلامی پس از ۴۲ سال روز به روز به طراوت آن افزوده ‌شود که این موضوع حاکی از رشد و گستردگی روز افزون انقلاب اسلامی است.

امرودی تصریح کرد: مردم سال به سال با شور بیشتری در روز ۲۲ بهمن حضور پیدا می کنند و با آرمان‌های انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند.

متفاوت‌ترین مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن روز چهارشنبه با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و به شکل موتوری برگزار شد و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی امسال حماسه حضور را به گونه دیگری رقم زدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار سیاست