مجمع کمیته ملی المپیک بهمن ماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- چهل و هشتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک با توجه به شرایط حساس کنونی بصورت وبینار پنجم بهمن در سالن استاد فارسی آکادمی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، هفتاد و چهارمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک روز گذشته به ریاست «سیدرضا صالحی امیری» و حضور کلیه اعضا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در ابتدای جلسه رییس کمیته ملی المپیک به ارایه گزارشی از سفر خود و هیات همراه به مسقط عمان محل برگزاری اجلاس شورای المپیک آسیا پرداخت و به دیدارهای خود با مسئولان شورای المپیک آسیا، روسای کمیته المپیک دیگر کشورها، فدراسیون‌های بین‌المللی و رایزنی‌های صورت گرفته در دیدارهای خود اشاره و بر سازنده و مفید بودن این دیدارها برای ورزش کشور تاکید کرد.

در ادامه در خصوص برگزاری چهل و هشتمین مجمع عمومی کمیته تصمیم گیری و مقرر شد تا مجمع عمومی سال ۹۹ در صورت ادامه داشتن روند فعلی بصورت وبینار در پنجم بهمن برگزار شود اما اگر شرایط تا زمان مجمع بهتر شد بصورت حضوری در تاریخ تعیین شده در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شود.

سپس گزارش حسابرسی عملکرد مالی در سال ۹۸ بصورت مبسوط ارایه شد که مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت در خاتمه آن، حسابرس سال ۹۹ هم تعیین شد.

همچنین گزارش لایحه بودجه پیشنهادی دولت در خصوص بودجه سال ۱۴۰۰ توسط سرپرست خزانه‌دار شامل منابع و مصارف ۱۴۰۰ ارایه شد که مورد توجه قرار گرفت.

گزارش شاخص‌های بودجه فدراسیون‌ها برای سال  ۱۴۰۰توسط سید عبدی افتخاری آماده بود که به دلیل کمبود وقت به جلسه بعدی موکول شد.

نصرالله سجادی و پیمان فخری سرپرستان بازی‌های المپیک توکیو و ساحلی سانیا که به همراه رییس کمیته ملی المپیک به مسقط رفته بودند در جلسه هیات اجرایی حضور داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha