کارت آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد از ۱۳ مرداد منتشر می‌شود

تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ شامل اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون از روز دوشنبه ۱۳ مرداد روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

بنابر اطلاعیه روز یکشنبه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور، داوطلبان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

بنابر این اطلاعیه، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و  اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار  الزامی است. لذا داوطلبان باید شخصاً کارت شرکت در آزمون خود را پرینت کنند.

این آزمون در نوبت صبح روزهای پنجشنبه مورخ ۱۶ مرداد، جمعه مورخ ۱۷ مرداد و شنبه ۱۸ مرداد سال جاری برگزار می شود. داوطلبان‌ متقاضی‌ هر یک‌ از کدرشته‌های امتحانی‌ لازم‌ است‌ به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند. شهرستان محل برگزاری آزمون داوطلبان با توجه به استان محل اقامت آنها در جدول شماره یک در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش شرح داده شده است.

آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته‌ شناور) نیز بوده‌اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از درگاه این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

زمان برگزاری آزمون رشته‌های شناور (رشته انتخابی دوم) صبح روز شنبه مورخ  ۱۸ مرداد تعیین شده است.

آزمون‌ کدرشته‌های امتحانی ۱۱۲۸ (آموزش زبان ژاپنی)، ۱۱۲۹ (زبان و ادبیات اردو)، ۱۲۸۷ (مهندسی طراحی محیط زیست)، ۱۳۵۶ (نمایش عروسکی) و ‌۱۳۶۰(مجموعه موسیقی‌) منحصراً در شهرستان تهران‌ برگزار خواهد شد.

محل برگزاری آزمون برای ۸ کدرشته امتحانی شامل کدرشته‌های امتحانی ۱۱۴۹‌،‌۱۱۴۷، ۱۱۵۰‌، ۱۱۵۴،  ۱۱۵۵، ۱۱۵۷ ،۱۱۵۸ و ۱۱۵۹ که ثبت‌نام آنها توسط دستگاههای اجرایی ذیربط و با هماهنگی این سازمان صورت گرفته در شهرستان تهران خواهد بود و از طریق اطلاعیه‌ای که هریک از ارگان های ذیربط صادر می‌کنند، آزمون این کدرشته‌ها در تاریخ های پیش‌بینی شده برگزار خواهد شد. برای این دسته از داوطلبان کارت شرکت ‌در ‌آزمون از طریق درگاه سازمان صادر نشده است.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور بر رعایت دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی  برای مقابله با انتشار ویروس کرونا تاکید کرده و بر تکمیل فرم خود اظهاری ویژه داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا به منظور ارائه خدمات ویژه به این دسته از داوطلبان تصریح دارد.
 سایر داوطلبان نیز لازم است از روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۱۴ به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس  https://salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کنند و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل دهند. 

باتوجه به پذیرش نشدن حضوری داوطلبان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت کنند که پس از آن برای داوطلب شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود و فرد می توانند به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =