استاندارمازندران لیگ برتری شدن والیبال رامسر را تبریک گفت

ساری-ایرنا- استاندارمازندران صعود تیم والیبال هورسان رامسر را به رقابت‌های لیگ برتر را به مردم این منطقه غرب استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان  گفت: صعود غرورآفرین تیم والیبال هورسان رامسر به لیگ برتر را به آحاد مردم مازندران خصوصاً مردم ورزش دوست شهرستان رامسر تبریک می گویم. 
وی اضافه کرد: تلاش جوانمردانه والیبالیست ها و کادر فنی تیم هورسان که با اراده ای مصمم و با همت کم نظیر بار دیگر شایستگی ها و توانمندی های جوانان این خطه قهرمان پرور را به اثبات رسانده است، بر حلاوت این دستاورد ورزشی افزوده است.
رییس شورای ورزش استان مازندران اظهارداشت : اینجانب ضمن تقدیر از مربیان، بازیکنان و مسئولان تیم والیبال هورسان رامسر، امیدوارم با برنامه ریزی و هماهنگی مسئولان مربوطه  زمینه حضور پُرقدرت این تیم در لیگ برتر والیبال فراهم آید تا شاهد رونق هرچه بیشتر والیبال در استان ورزشی مازندران باشیم.
تیم هورسان رامسر دومین تیم مازنی است که در فصل آینده رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران می تواند شرکت کند.
هورسران رامسر  در فصل آینده رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاههای ایران در کنار کاله آمل باسابقه ترین تیم والیبال  مازندران در این تورنمنت ورزشی شرکت می کند.
در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول والیبال باشگاههای ایران دو تیم هورسان رامسر و شهرداری جوان ارومیه جواز صعود به لیگ برتر را به دست آورند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =