باخت خانگی شهرداری ارومیه مقابل پیکان تهران

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر کشور امروز، یکشنبه در دیداری خانگی با نتیجه سه بر یک مقابل میهمان خود پیکان تهران مغلوب شد.

این دیدار حساس با حضور بیش از سه هزار تماشاگر مشتاق ارومیه‌ای در سالن ۶ هزار نفری غدیر این شهر برگزار شد که محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی تماشاگر ویژه این دیدار بود.

شاگردان پیمان اکبری که پس از ۲ پیروزی متوالی مقابل پیکان تیم دوم جدول به میدان آمده بودند در این مسابقه ست دوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند ولی ست‌های اول، سوم و چهارم را با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱،  ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب حریف تهرانی خود شد.

«کیوان عابدزاده»، با کمک «مهدی نویدی» امر داوری این دیدار را بر عهده داشتند و حسین پورکاشیان و بهرام سلیمانی ناظران فدراسیون در این مسابقه بودند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه هم‌اکنون تا پایان هفته یازدهم لیگ برتر کشور با اندوختن ۱۹ امتیاز در رده پنجم قرار دارد و تیم پیکان تهران نیز با این پیروزی و کسب ۲۵ امتیاز همچنان در رده دوم است.

شهرداری ارومیه به تازگی با جذب پیمان اکبری به عنوان سرمربی، پوریا فیاضی در پست قدرتی‌زن و علیرضا بهبودی در نقش پاسور از آمادگی بیشتری برای حضور در ادامه لیگ برتر برخوردار است و امید زیادی برای بهبود جایگاه خود در جدول است.

در هفته دوازدهم این رقابت‌ها تیم شهرداری ارومیه روز چهارشنبه هفته جاری میهمان تیم فولاد سیرجان ایرانیان است.

برگزاری رقابت‌های لیگ برتر والیبال با حضور ۱۳ تیم شهرداری ورامین، پیام خراسان، سایپا، راه‌یاب ملل مریوان، شهروند اراک ، پیکان، شهرداری گنبد، خاتم اردکان، شهرداری ارومیه، فولاد سپاهان، فولاد سیرجان ایرانیان، کاله مازندران و شهداب یزد از هشت آبان آغاز شد.

دیدارهای مراحل رفت و برگشت بر اساس برنامه ارائه شده از سوی سازمان لیگ، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار خواهد شد و روز چهارشنبه ۲۸ اسفندماه، به پایان می‌رسد.

در پایان مرحله مقدماتی (دور رفت و برگشت) تیم‌های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم به لیگ دسته یک سقوط می‌کنند و هشت تیم برتر نیز به مرحله پلی‌آف لیگ برتر صعود خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =