انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۸ اردیبهشت برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: طبق اساسنامه انتخاب فدراسیون فوتبال روز ۱۸ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

دیروز (دوشنبه) حیدر بهاروند به عنوان جاشین مهدی تاج و سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد. او قرار است تا زمان فرا رسیدن انتخابات فدراسیون فوتبال، زمام امور را در دست بگیرد. فریدون اصفهانیان امروز در یک برنامه تلویزیونی شرکت کرد و در این باره اظهار داشت: دیروز خدمت وزیر ورزش و جوانان بودیم و او معتقد بود طبق اساسنامه پیش برویم و از این کار حمایت کرد. انتخابات ۱۸ اردیبهشت ۹۹ برگزار خواهد شد. اساسنامه این را می‌گوید.

وی درباره تکذیب استعفای کفاشیان گفت: او در مصاحبه‌اش گفت اگر از من بخواهند می‌توانم استعفا بدهم ولی در جلسات غایب بود. ضمن تشکر از او، اگر حالا هم بخواهد بیاید مشکلی نیست و هنوز اسمش در AFC نیز به عنوان نایب رئیس وجود دارد اما چند ماهی است که حضور ندارد و تصمیم بر حضور بهاروند شد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره این شایعه که گفته شده بود  استعفای تاج به خاطر قرارداد ویلموتس بوده نه بیماری، تصریح کرد: نه اینطور نیست. تاج در بیمارستان بستری شده بود و حالا در خانه بستری است. اگر می‌توانست به سرکار می‌آمد اما پزشکان به او گوشزد کردند نباید در فضایی باشد که استرس به او وارد شود.

اصفهانیان در پایان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: کار انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است. هم تیم ملی ما هم تیم امید می‌خواهند برای مسابقات اعزام شوند و باید تدارکات لازم دیده شود. سعی می‌کنیم با توجه به اینکه همه‌مان تهران مانده‌ایم و شهرستان نرفته‌ایم این انتخاب زودتر صورت بگیرد.ما هم گزینه خارجی داریم هم داخلی. باید هرچه سریع‌تر این اتفاق بیفتد تا تیم ملی سرو سامان بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =