۲۴ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۲:۵۷
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 83352660
۰ نفر
جنگنده های رژیم صهیونیستی شرق غزه را بمباران کردند

تهران- ایرنا- جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد جمعه در چند نوبت شرق نوار غزه را هدف حمله قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در سه نوبت مواضع نیروهای مقاومت در منطقه الزیتون واقع در شرق نوار غزه را هدف قرار دادند.

جزئیاتی از خسارت‌های احتمالی این حمله هوایی منتشر نشده است.

در همین حال ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده است که این حمله در پاسخ به حمله موشکی ساعاتی پیش به شهرک صهیونیستی سدیروت در مرز با غزه صورت گرفته است.
رسانه‌های صهیونیستی پنجشنبه شب از به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک نشین «سدیروت» به دنبال شلیک موشک از نوار غزه به سرزمین اشغالی خبر دادند.
این حمله موشکی پس از حملات صبح پنجشنبه هواپیماهای رژیم صهیونیستی به مناطقی از جنوب نوار غزه صورت گرفته است. جنگنده‌های رژیم اشغالگر قدس، منطقه‌ای کشاورزی در "کرم ابو معمر" واقع در شرق شهر "رفح" را هدف قرار داده بودند.
پیش از این نیز منابع خبری گزارش دادند که شماری از شهرک نشینان ساکن مناطق مرزی با نواز غزه به دلایل امنیتی، این مناطق را ترک کرده‌اند.
تازه‌ترین دور درگیری‌ها میان گروه‌های مقاومت فلسطین با رژیم آپارتاید صهیونیست از ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۸ با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسکونی غزه آغاز و با پاسخ کوبنده مقاومت پایان یافت.
تلفات رژیم صهیونیستی در نتیجه شلیک موشک‌های مقاومت که در پاسخ به حملات بی امان ارتش تل آویو به نوار غزه و کشتار مردم این باریکه صورت گرفت، به چهار نفر رسید و ۴۱ تن نیز زخمی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =