بازدید رییس‌جمهور از مناطق سیل‌زده کرمان شروع شد
استاندار کرمان (سمت راست) در حال ارائه توضیح وضعیت سیل به رییس جمهور

کرمان- ایرنا- رییس‌جمهور که دقایقی پیش (ظهر جمعه) در سفری از پیش اعلام نشده وارد جنوب استان کرمان شد بازدید از مناطق سیل زده را شروع کرد.

به گزارش ایرنا برخی وزیران آیت الله سید ابراهیم رییسی را در این سفر همراهی می کنند.

رییسی در فرودگاه جیرفت مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.

 رییس جمهور در برخی مناطق  سیل زده جنوب کرمان در جمع اهالی حضور می یابد و با مردم صحبت خواهد کرد.

رییس جمهور که بامداد امروز در پایان سفر ۲ روزه خود به روسیه و بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، ضمن برقراری تماس تلفنی با استاندار کرمان آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب و شرق این استان را جویا شده بود به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده این منطقه وارد جیرفت شد.

رییسی همچنین در تماس تلفنی امروز با استاندار کرمان، ضمن پیگیری خسارات وارد شده توسط سیل به مناطق جنوبی و شرقی این استان، جزئیات رسیدگی به آسیب دیدگان و اسکان موقت آن‌ها را پیگیری و دستورات لازم به منظور تسریع در خدمات رسانی به سیل زدگان کرمان را به استاندار ابلاغ کرد.

وزیر کشور نیز طی ۲ روز اخیر در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان بود.

کانون عمده سیل در جنوب استان در شهرستان های رودبارجنوب، قلعه گنج و منوجان است؛ همچنین شهرستان ریگان در شرق استان نیز درگیر سیلاب بوده اند.

به گزارش ایرنا، سیلاب که هفته گذشته خسارت های زیادی در جنوب استان کرمان ایجاد کرده بود طی چند روز گذشته نیز خسارت های دیگری در این مناطق و نیز شرق استان کرمان به بار آورده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha