500 میلیون تومان به کارخانه خوراک دام نهبندان اختصاص یافت

بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی نهبندان گفت: 500 میلیون تومان تسهیلات با پیگیری های استاندار خراسان جنوبی به کارخانه تولید خوراک دام چاهداشی این شهرستان اختصاص یافت.

محمد مالکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تسهیلات متمم تسهیلات قرض‌الحسنه این کارخانه است که با پیگیری های استاندار از طریق صندوق کارآفرینی امید در اواخر دیماه امسال به حساب کارخانه واریز شد.
وی بیان کرد: با پرداخت این تسهیلات کارخانه خوراک دام چاهداشی دوباره آغاز بکار کرده است.
مالکی عنوان کرد: ظرفیت این کارخانه سالانه تولید هفت هزار و 200 تن خوراک دام و طیور است که از این مقدار 40 درصد خوراک دام و 60 درصد خوراک طیور است.
وی گفت: همچنین در جریان سفر استاندار خراسان جنوبی برای رونق فعالیت این کارخانه 250 تن ذرت، 250 تن سویا و 50 تن سبوس یارانه ای به این کارخانه برای تهیه کنسانتره اختصاص یافته است.
سجاد بهرامی، مدیر کارخانه خوراک دام نهبندان نیز گفت: پیگیری پرداخت تسهیلات متمم این کارخانه از مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به نهبندان بود که این مصوبه با پرداخت 500 میلیون تومان تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید به کارخانه اجرایی شد.
استاندار خراسان جنوبی 19 دی ماه امسال در نخستین سفر شهرستانی خود به نهبندان رفت، محمد صادق معتمدیان در این سفر سه روزه با همراهی جمعی از مدیران استان ضمن دیدار با مردم، نخبگان و مسئولان این شهرستان از زیرساخت ها و ظرفیت های نهبندان در بخش های مختلف بازدید کرد.
این سفر 33 مصوبه داشت و کمیته دائمی توسعه نهبندان زیر نظر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی راه اندازی شد.
نهبندان در 200 کیلومتری بیرجند مرکز خراسان جنوبی است.
7556* 6054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال