فرماندار: سربازان گمنام امام زمان در دفاع ازکشور نقش مهمی دارند

تبریز- ایرنا-فرماندار ورزقان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در دفاع از کیان مقدس ایران اسلامی نقش مهم و بسزایی دارند.

به گزارش ایرنا، حسن یحیوی در جمع خبرنگاران افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) از بدو انقلاب تا امروز خدمات چشمگیری در راستای ایجاد امنیت در کشور انجام دادند و این سربازان در عرصه‌های مختلف اداری و امنیتی کشور نقش بسزایی ایفا کردند و در همین راه جوانان غیور و شجاع زیادی از وزارت اطلاعات در دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند.
وی به نقش مهم و تاثیرگزار وزارت اطلاعات در تامین امنیت اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در مبارزه با فساد کلان اقتصادی کشور در مقابله با قاچاق ارز، کالا و زمین خواری، در مقابل مدعیان دروغ ایستاده و دائما رصد می‌کنند و با افرادی که برای نظام اقتصادی کشور مخل هستند، مبارزه می‌کنند.
فرماندار شهرستان ورزقان در ادامه به تلاش‌های دشمنان انقلاب اسلامی اشاره و یاداوری کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همواره درصدد لطمه زدن به امنیت داخلی و خارجی کشور هستند تا بتوانند با استفاده از ناامنی به مردم آسیب بزنند و آنها را از نظام و انقلاب دلسرد کنند .
وی خاطرنشان کرد: نمود دشمنی‌های اخیر داعش و تکفیری‌هایی بود که امنیت کشورهای همسایه را از بین برد و وزارت اطلاعات با بیداری و هوشیاری به موقع در این عرصه توانست امنیت پایدار کشور را تامین کند و امروز در سایه نیروهای امنیتی در امن‌ترین کشور دنیا قرار داریم.
فرماندار شهرستان ورزقان خاطرنشان کرد: کارهای امنیتی و اطلاعاتی کاری بسیار سخت و دشوار است که نیروهای اطلاعاتی کشورمان با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی کشور به نحو احسن آن را انجام می‌دهند .
یحیوی در ادامه به کارهای دیگر وزارت اطلاعات اشاره کرد و افزود: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در ایجاد وحدت و همدلی میان تمام آحاد مردم، گروهای سیاسی و اقوام مختلف کشور بسیار موفق بوده و با حضور مستمر مردم را به هم نزدیک کرده است.
وی اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در پیشرفت، آبادانی و عمران کشور نقش مهمی دارند و با مطالعات کافی و جمع‌آوری نظرات مردم همچنین رفع موانع توسعه و پیشرفت کشور نقش خوب و موثری دارند که باعث پیشرفت روز به روز کشور شدند
یحیوی ادامه داد: هر چند دشمنان انقلاب اسلامی در راس آنها آمریکا کشورمان را با تحریم‌های مختلف مورد هجمه قرار دادند ولی به لطف خدا و با وحدت و اتحاد این تحریم‌ها تا حالا شکست خورده و از این پس هم شکست خواهد خورد.
وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی اهدافی مانند برهم زدن وحدت و اتحاد کشور را دارند اما با تدابیر رهبر معظم انقلاب تیرهای دشمنان همیشه به سنگ می‌خورد.
یحیوی به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: این کار غلط آمریکا موجب وحدت بیش از پیش مردم شد و مردم ایران اسلامی بلافاصله بعد از اقدام آمریکا، همگی لباس پاسداری پوشیده و از سپاه پاسداران حمایت کردند.
شهرستان ورزقان با 45 هزار نفر در 75 کیلومتری شمال تبریز مرکز استان قرار دارد.
7235 /3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال