سر مربی فولاد خوزستان:

دیدار مقابل سپاهان در تاریخ فوتبال خوزستان ثبت می شود

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دیدار مقابل سپاهان در تاریخ فوتبال خوزستان ثبت می شود چون برای اولین بار، بازی در ورزشگاه زیبا و خانگی فولاد برگزار می شود.

به گزارش ایرنا افشین قطبی روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان در اهواز اظهار داشت: از تمام کسانی که پشتیبانی کرده تا ورزشگاه جدید فولاد احداث شود، تشکر می‌ کنم و بی شک احداث این ورزشگاه هدیه ای به مردم خوزستان و نقطه امیدی برای جوانان فوتبال دوست خوزستانی است.
وی افزود: در دوران کودکی ام بیشتر در زمین‌ های خاکی و یا روی آسفالت بازی می کردم و خیلی دوست داشتم روزی در زمین چمن بازی کنم. استادیوم مدرن فولاد، امیدی برای جوانان خواهد بود که یک روز بتوانند در این ورزشگاه بازی کنند. از تمام مردم خوزستان که می توانند حضور در استادیوم را تجربه کنند، می خواهم به ورزشگاه آمده و با اخلاق ‌شان نشان دهند که می ‌توانیم با میهمان‌ نوازی و احترام از حریفان میزبانی کنیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه گفت: شاید برخی مواقع نتیجه‌ هایی که می‌ خواهیم به دست نمی ‌آوریم اما به راهمان شک نمی ‌کنیم و خیلی زود به هدف ‌هایی که داریم، می ‌رسیم هر چند انتظار داریم که مردم از بازیکنان‌شان پشتیبانی کنند و روش بازی ما را مد نظر قرار دهند و خیلی زود قضاوت نکنند.
وی در خصوص نتایج کسب شده تیم فولاد در هفته های گذشته گفت: ما تاکنون نتایج بدی نگرفتیم اما قضاوت ‌ها همیشه عادلانه نبوده است چرا که 12 سال پیش در پرسپولیس به این نتیجه رسیدم که یک عده موفقیت تیم را می خواهند و کسانی هستند که دوست ندارند موفق باشیم و وقتی نتیجه نگیریم، انتقادها شروع می ‌شود.
قطبی ادامه داد: در برخی از بازی ها، سه موقعیت داریم و از آن ها به خوبی استفاده می کنیم اما در یک دیدار 10 موقعیت داریم و توپ‌ها وارد دروازه‌ نمی ‌شود و در پایان همه می‌ خواهیم با انتقادها همدیگر را ضعیف کنیم.
سر مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اضافه کرد: مقابل تیم های استقلال و سایپا فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم اما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم.
وی با اشاره به اینکه فردا در استادیوم جدید بازی بسیار زیبایی انجام خواهند داد افزود: هواداران فولاد دوست ندارند تیم ‌شان بازی مستقیم انجام داده و بر سر اتفاق گل بزند، همه دوست دارند فولاد، فوتبال منطقی ارائه داده و در فاز دفاعی و حمله نمایش خوبی داشته باشد.
به دلیل همزمانی پرواز تیم فوتبال سپاهان به اهواز با ساعت برگزاری نشست خبری، امیر قلعه ‌نویی به این نشست نرسید.
دیدار تیم های فولاد و سپاهان از ساعت 15روز جمعه در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار می شود.
9879/6064

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال