تیراندازی با کمان قهرمانی معلولان جهان؛ صعود کامپوند زنان و مردان ایران به دیدار نهایی

پکن - ایرنا - تیم های ملی کامپوند زنان و مردان ایران در پایان دومین روز از رقابت های تیراندازی با کمان معلولان جهان در پکن به دیدار نهایی صعود کردند تا برای کسب مدال طلا به مصاف نمایندگان چین و ایتالیا بروند.

به گزارش ایرنا در پایان دومین روز از رقابت های تیراندازی با کمان معلولان جهان در پکن، تیم کامپوند بانوان ایران متشکل از سمیه عباسپور، راضیه شیرمحمدی و فرزانه عسگری با شکست تیم ایتالیا در نیمه نهایی راهی فینال شد و برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده چین می رود.
تیم کامپوند مردان نیز با ترکیب هادی نوری، علی سینا منشازاده و رمضان بیابانی با شکست تیم آمریکا در نیمه نهایی موفق شد به فینال راه پیدا کند و برای تصاحب نشان طلا با نماینده ایتالیا روبرو خواهد شد.
در بخش ریکرو نیز تیم زنان ایران متشکل از زهرا نعمتی، زهرا دلخوش و سمیه رحیمی، در نیمه نهایی مقابل تیم چین شکست خورد و برای کسب نشان برنز به مصاف تیم ایتالیا می رود.
تیم ریکرو مردان ایران نیز با ترکیب غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور و علی اصغر زارعی نژاد، در مرحله یک چهارم از تیم روسیه شکست خورد و نتوانست به جمع چهار تیم برتر راه یابد.
پیش از این تیم های میکس کامپوند و ریکرو نیز به ترتیب به دیدارهای فینال و رد بندی راه یافته بودند.
فردا و در سومین روز مسابقات، رقابت های حذفی در بخش انفرادی نیز آغاز خواهد شد.
رقابت های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین با حضور 245 کماندار از 40 کشور جهان از 22 شهریور ماه آغاز و تا 26 شهریور ماه در جریان خواهد بود.
شبد**آساق**1904**1379
انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال