بزرگداشت هفته دفاع مقدس سال ۹۸

آیین‌های هفته دفاع مقدس که هر سال از ۳۱ شهریورماه و همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در سال ۱۳۵۹ در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای یادآوری جانفشانی و دلاوری‌های ملت ایران و فرزندان برومند آنان در دفاع از سرزمین و آرمان‌های انقلابی خویش است.

این مراسم در سال ۱۳۹۸ نیز همچون سال‌های گذشته با شور و هیجان بسیار در استان‌ها و شهرهای مختلف برگزار شد و خبرگزاری جمهوری  اسلامی کوشید به سهم خود ضمن پوشش برنامه های این ایام، با تولیدات خبری متنوع، زوایای تازه‌ای از دوران دفاع مقدس را روشن کند.

آنچه پیش رو دارید، مجموعه ای از مطالب و گزارش‌های تولیدی مراکز ایرنا در استان‌های مختلف طی هفته دفاع مقدس سال جاری است.

تهیه مطالب خبری از حال و هوای دوران دفاع مقدس چه در مناطق مرزی و درگیر جنگ و چه در دیگر شهرها یا پایتخت،‌ چگونگی آزادسازی شهرها،‌نقش اقشار مختلف در دفاع مقدس و .... از جمله اقدامات ایرنا بوده است.

تبیین نقش زنان، علما، هنرمندان یا ...  در دفاع مقدس، معرفی رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس،‌ وضعیت بمباران شیمیایی و جنایت رژیم بعثی و جایگاه رسانه در دفاع مقدس نیز از جمله دیگر محورهای تولید محتوای ایرنا به این مناسبت بوده است.

خبرنگاران ایرنا در سطح کشور گزارش‌های متنوعی  در هفته دفاع مقدس سال ۹۸ به نگارش درآورده اند که بخش‌هایی از آن را در این مجموعه پیش رو دارید.

برچسب‌ها

اخبار پرونده