فهرست فیلمها

 • پیش به سوی برگزیت

  پیش به سوی برگزیت

  فیلمنبرد انتخابات پارلمانی بریتانیا با پیروزی حزب محافظه‌کار به پایان رسید. حالا بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا می‌تواند با خیال راحت برنامه‌هایش را عملی کند و بریتانیا گام‌های سریع‌تری برای خروج از اتحادیه اروپا بردارد.

 • تبخیر وام مسکن

  تبخیر وام مسکن

  فیلمبا افزایش قیمت مسکن طی یک سال و نیم اخیر،‌ وام خرید مسکن اثرگذاری خود را از دست داده است. اتفاقی که کارشناسان آن را تبخیر وام مسکن می‌خوانند. اما وام مسکن چند درصد هزینه خرید یک آپارتمان را پوشش می‌دهد؟

 • استیضاح در خط مقدم جنگ اقتصادی

  استیضاح در خط مقدم جنگ اقتصادی

  فیلمبرخی از نمایندگان مجلس در روزها و هفته‌های پس از گرانی بنزین، به دنبال استیضاح وزیر نفت هستند.گروهی دیگر از نمایندگان این استیضاح را دارای دلایل غیر منطقی و با رویکردهای سیاسی می‌خوانند. جلوگیری از به صفر رسیدن صادرات نفت ایران در بحرانی‌ترین شرایط تحریم یکی از مهم‌ترین ابعاد کارنامه زنگنه است.

 • مرور روزنامه‌های ۲۳ آذر ۹۸
 • جادوی هیرکانی

  جادوی هیرکانی

  فیلمیکی از دیدنی‌ترین فصل‌های جنگلهای هیرکانی فصل پاییز است. اینجا پاییز هزار رنگ هیرکانی را ببینید.

 • جنبش تنها

  جنبش تنها

  فیلم غلامرضا ظریفیان به مناسبت روز دانشجو در گفت و گو با ایرنا گفت : جنبش دانشجویی زنده است ، دانشجو در دولت روحانی دوباره به صحنه آمد و موتور محرک شد .

 • مرور روزنامه‌های ۲۱ آذر ۹۸
 • تقویت شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست

  تقویت شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست

  فیلمرییس جمهوری روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با بیان این که تقویت شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت خارجی نیست، گفت: می‌خواهیم مردم در کنار اینترنت خارجی از اینترنت داخلی قوی و توانمند نیز برخوردار باشند.

 • مسیر تبادل زندانی با هیچ کشوری بسته نیست، اما ساز و کار خود را دارد

  مسیر تبادل زندانی با هیچ کشوری بسته نیست، اما ساز و کار خود را دارد

  فیلممحمود واعظی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان اینکه مکانیزم تبادل فرایند موضوع جدیدی نیست و سازو کار خود را دارد، گفت:‌ در ۴۰ سال گذشته بارها تبادل زندانیان اجرا شده است و مسیر آن به هیچ کشوری بسته نیست اما این گونه هم نیست که اگر کسی در جایی خلاف کرده، قوه قضاییه رسیدگی نکند.

 • اجرای ارکستر سمفونیک تهران با لوریس چکناوریان

  اجرای ارکستر سمفونیک تهران با لوریس چکناوریان

  فیلمارکستر سمفونیک تهران در روزهای ۶ تا ٨ آذر ماه ١٣٩٨ به رهبری لوریس چکناوریان در تالار وحدت روی صحنه رفت. در بخش دوم این کنسرت ارکستر به همراه گروه کر، سوئیت سمفونیک صلح و دوستی از ساخته های چکناوریان را اجرا کرد. این قطعه از ٩ بخش تشکیل شده. این ویدئو از اجرای هشتم آذر ماه ارکستر ضبط شده است.

 • بخش وسیعی از اصحاب فرهنگ و هنر کمتر از کارمندان درآمد دارند

  بخش وسیعی از اصحاب فرهنگ و هنر کمتر از کارمندان درآمد دارند

  فیلمسید عباس صالحی روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگارن درباره معافیت مالیاتی برخی هنرمندان گفت: بخش وسیعی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، کمتر از حقوق کارمندان درآمد دارند و حقوق‌های آنان به صورت منقطع است؛ چون گاهی کار می کنند و گاهی کار نمی کنند و مانند بسیاری از بخش های دیگر می توانند مشمول معافیت مالیاتی قرار گیرند.

 • مارین، یک دهه شصتی از فنلاند

  مارین، یک دهه شصتی از فنلاند

  فیلمسانا مارین از حزب سوسیال‌دموکرات، به تازگی نخست‌وزیر فنلاند شده و قرار است یک کشور را رهبری کند. جوان ۳۴ ساله‌ای و نخست‌وزیر کشوری که بعد از نروژ و سوئد، رتبه سوم را در زمینه کاهش شکاف جنسیتی در جهان دارد.

 • تولید در دو سوم کالاها افزایش یافته است

  تولید در دو سوم کالاها افزایش یافته است

  فیلم«رضا رحمانی» امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: در ۸ ماهه اول امسال صدور جواز تاسیس بیش از ۱۶ درصد و صدور پروانه بهره‌برداری حدود ۸ درصد افزایش داشته است.

 • مهار حمله سازمان‌یافته علیه زیرساخت‌های دولت الکترونیک

  مهار حمله سازمان‌یافته علیه زیرساخت‌های دولت الکترونیک

  فیلممحمد جواد آذری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: حمله امنیتی علیه زیرساخت‌های دولت الکترونیک اتفاق افتاد اما نمی‌توانم از جزئیات آن صحبت کنم.

 • دلالان بازار ارز توانایی بانک مرکزی را دست کم نگیرند

  دلالان بازار ارز توانایی بانک مرکزی را دست کم نگیرند

  فیلم«عبدالناصر همتی» روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: دلالان و نوسان‌گیران بازار ارز، توانایی این بانک را دست‌کم نگیرند؛ بانک مرکزی توانایی لازم را دارد تا هر زمان که اراده کند با حضور در بازار و نقش‌آفرینی در عرضه و تقاضا، تعادل را برقرار کند.

 • دشمنان بر روی حوادث آخر آبان ماه حساب باز کرده بودند

  دشمنان بر روی حوادث آخر آبان ماه حساب باز کرده بودند

  فیلمرییس دفتر رییس جمهوری امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت ،درباره حمایت برخی از کشورها و مقامات اتحادیه اروپا از حوادث اخیر در ایران گفت: آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای ارجاع منطقه و برخی از کشورهای اروپایی برای اتفاقات آبان ماه ایران خیلی حساب باز کرده بودند.

 • برندهای فراری

  برندهای فراری

  فیلمرفتن آندره‌آ استراماچونی تنها یک روی سکه از واقعیت‌های فوتبال ایران است. او با رفتنش یک علامت سوال بزرگ برای اهالی فوتبال و طرفداران این ورزش ایجاد کرد، چرا مربیان مطرح در ایران ماندگار نمی‌شوند؟

 • وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاست‌گذاری است

  وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاست‌گذاری است

  فیلمحجت الاسلام سید سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی‌ درنشست خبری گفت: سیاست گذاری علم و فناوری شامل وزارتخانه های علوم، بهداشت و آموزش و پرورش است و اگر مجری، سیاست گذار باشد تناقض یا تضاد منافع ایجاد می شود.در تدابیر رهبری، حوزه سیاست‌گذاری علم و فناوری را بر عهده شورای عالی انقلاب فرهنگی گذاشته اند.

 • مرور روزنامه‌های ۲۰ آذر ۹۸
 • شبکه ملی اطلاعات به معنای تعطیل کردن اینترنت جهانی نیست

  شبکه ملی اطلاعات به معنای تعطیل کردن اینترنت جهانی نیست

  فیلمسید سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز سه شنبه در نشست خبری، گفت: شبکه ملی اطلاعات ایران، به هیچ وجه به معنای اینترنت ملی نیست و اولویت اول آن مدیریت داده‌های ملی کشور است.