همدان- ایرنا- دور جدید تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال پاس همدان برای حضور در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور از عصر امروز(شنبه) با هدایت «سیامک فراهانی» به عنوان گزینه نهایی سرمربیگری تیم آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا، فراهانی پس از مذاکرات مفصل با باشگاه پاس، قرار است امروز به همدان سفر کند و نخستین تمرین تیم نیز ساعت ۱۶ با هدایت و مدیریت وی انجام خواهد شد.

فراهانی که فصل قبل نیز یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم پاس بود، امسال و در فصل جدید لیگ یک با تصمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و مدیرعامل پاس به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد.

البته هنوز قرارداد رسمی این مربی مطرح لیگ ۲ و یک کشور با تیم پاس منعقد نشده، اما توافق نهایی برای قبول مسئولیت سرمربیگری تیم از سوی فراهانی حاصل شده است.

فراهانی در شرایطی سرمربیگری پاس را پذیرفته که این تیم نیاز جدی به جذب تعداد زیادی بازیکن جدید برای تقویت خطوط مختلف در جریان رقابت های این فصل دسته یک فوتبال کشور دارد.

از بازیکنان بومی فصل قبل پاس تنها «رضا کاشفی، امین کاشفی و محمد عنایتی» در تیم حضور دارند و سایر نفرات به تیم‌های دیگر انتقال یافتند.

تیم پاس فصل قبل با حاشیه‌های فراوانی مواجه شد که در نهایت هم در لیگ ۲ باقی ماند تا امسال ششمین سال حضورش در این دسته از رقابت های فوتبال کشور را تجربه کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha