اهواز - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یکهزار حامی سلامت هلال‌ احمر خوزستان بر اجرای دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی در شعب رای‌گیری انتخابات ۲۸ خرداد نظارت دارند.

به گزارش ایرنا دکتر علی خدادادی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: داوطلبان جوان این جمعیت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، به منظور ارایه توصیه‌های بهداشتی به رای‌دهندگان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در قالب طرح "حامیان سلامت" مشارکت  دارند.

وی گفت: طبق درخواست وزارت کشور و دستور رییس جمعیت هلال احمر کشور، وظیفه حفظ و نظارت بر اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی در شعب اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری به جمعیت هلال‌احمر واگذار شده است.

خدادادی افزود: لذا بیش از یکهزار داوطلب جمعیت هلال‌احمر در سراسر استان خوزستان طبق برنامه‌ریزی‌ به عمل آمده آمادگی دارند در طول مدت رأی‌گیری در شعب اخذ رای حضور یافته و بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی نظارت کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در ادامه با ابراز امیدواری از برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری گفت: روز جمعه۲۸ خرداد این حامیان سلامت در شعب اخذ رأی حضور دارند و با ارایهه توصیه‌های بهداشتی به رأی‌دهندگان ، نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری افراد رأی‌دهنده، به پیشگیری از گسترش ویروس کوئید۱۹ کمک می‌کنند.

۲۸ خرداد ۲ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha