تنیس باز کره ای به مرحله یک چهارم پایانی پیکارهای ایندیان ولز راه یافت ......................................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 28/12/86 خارجی.ورزشی.تنیس.
"لی هیونگ تایک" از کره جنوبی روز سه شنبه با برتری مقابل حریف اسپانیایی خود به مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای بین المللی تنیس "ایندیان ولز" آمریکا صعود کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، تایک در مرحله سوم این پیکارها با تنیجه 2 بر یک و با امتیازات 7 بر 6 ، 6 بر 7 و 7 بر 6 از سد "داوید فرر" تنیس باز سرشناس اسپانیایی گذشت.
در سایر دیدارها ، "رافائل نادال" بخت شماره دو کسب عنوان قهرمانی از اسپانیا در دو ست متوالی برابر "رونالد یونگ" از آمریکا به پیروزی دست یافت ، "جیمز بلاک" آمریکایی با همین نتیجه بر "کارلوس مویا" از اسپانیا غلبه کرد و "مارکوس باگداتیس" از قبرس با نتیجه 2 بر یک مغلوب "استالیستاس واورینکا" از سوئیس شد.
"نواک یوکوویچ" از صربستان با نتیجه 2 بر صفر ، "فیلیپ کولشیبر" از آلمان را شکست داد و "گیلرمو کاناس" از آرژانتین با نتیجه 2 بر یک از سد "خوان موناکو" دیگر هموطن خود گذشت.
در مهم ترین دیدارهای دور سوم قسمت زنان ، "آی سوگی یاما" تنیس باز صاحب نام ژاپنی با نتیجه 2 بر صفر برابر "یلنا یانکوویچ" از صربستان تن به شکست داد ، "آنا ایوانوویچ" از صربستان با همین نتیجه بر "تاتیانا گاربین" از ایتالیا غلبه کرد و "لیندزی داونپورت" آمریکایی با نتیجه 2 بر یک از سد "چوان یونگ جان" از تایوان گذشت.
ورزشی. ** 9122 ** 1589 شماره 038 ساعت 16:03 تمام

سرخط اخبار ورزش