۲۷ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9917978
۰ نفر
میزبانی ایران باعث رشد کشتی آسیا می شود پیشنهاد کیم برای میزبانی مسابقات کشتی قهرمانی آسیا از سوی ایران ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/12/86 ورزش.کشتی رییس کنفدراسیون کشتی اسیا در جلسه هماهنگی مسئولان شانزده تیم حاضر در رقابتها ی قهرمانی اسیا و انتخابی المپیک که از فردا در جی جو کره جنوبی اغاز می شود، به ایران پیشنهاد کرد که میزبانی مسابقات قهرمانی اسیا را بپذیرد.
در ابتدای این جلسه رییس هیات اعزامی ایران به نیابت از بقیه تیمهای حاضر در این رقابتها از نحوه میزبانی کره جنوبی تشکر کرد و سپس رییس کنفدراسیون کشتی اسیا به سخنرانی پرداخت.
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی ، کیم در این جلسه با تشکر از ایران به منظور حضور در این رقابتها به عنوان اولین تیم، از ایرانیها درخواست کرد که میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا در ردههای سنی مختلف را برعهده بگیرند.
وی گفت: میزبانی ایران باعث رشد کشتی آسیا خواهد شد ضمن اینکه مسئولان فدراسیون بین المللی کشتی از فدراسیون کشتی ایران به دلیل تسویه حساب مالی مناسب و نبود هیچگونه بدهی تشکر کردهاند.
همچنین در این جلسه هیات سرپرستی ایران اعلام کرد، کشورمان حاضر به میزبانی رقابتهای مختلف آسیایی و جهانی است به شرطی که این رقابتها تنها در قسمت مردان در ایران برگزار شود.
شماره 020 ساعت 14:16 تمام

سرخط اخبار ورزش