علی علیزاده: بازی مقابل الجزیره دشوارتر از دیدار با الاتحاد است ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/27 ورزش.توپی.فوتبال.استقلال مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: کیفیت بازی تیم الجزیره به مراتب بهتر از تیم الاتحاد است، به همین خاطر بازی ما مقابل الجزیره دشوارتر خواهد بود.
به گزارش ایرنا، علی علیزاده در حاشیه تمرین تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صحبت هایی مبنی بر دشوار شدن کار استقلال بعد از شکست مقابل الاتحاد را قبول ندارم. هر چند که بازی با الجزیره بسیار دشوارتر از بازی گذشته ما بوده و کیفیت بازیکنان این تیم اماراتی به مراتب بالا است.
وی ادامه داد: شکست هایی نظیر شکست مقابل الاتحاد برای تیم استقلال لازم است . ما در ابتدای فصل در لیگ برتر هم چنین شکست هایی را تجربه کردیم تا بالاخره توانستیم خود را به صدر جدول برسانیم.
مهاجم استقلال افزود: به همین دلیل با وجود باخت برابر الاتحاد، همچنان امید اول صعود از گروه خود هستیم و می توانیم بدون دغدغه از این گروه صعود کنیم.
علیزاده در خصوص بازی مقابل الجزیره نیز خاطر نشان ساخت: ما برای کسب سه امتیاز بازی برابر این تیم اماراتی به میدان خواهیم رفت و با توجه به اینکه در خانه و مقابل دیدگان هزاران هوادار خودی بازی می کنیم محکوم به شکست این تیم هستیم.
وی در پایان با اشاره به اینکه شناخت خوبی از تیم الجزیره داریم گفت: امیدوارم در آخرین بازی خود در سال 1387 بتوانیم دل هوادارن خود را شاد و عیدی خوبی به آنها بدهیم.
تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا بعد از ظهر فردا(چهارشنبه ) در ورزشگاه آزادی به مصاف الجزیره امارات می رود.
شماره 001 ساعت 09:20 تمام

سرخط اخبار ورزش