۲۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9891897
۰ نفر
اخبار کوتاه ورزشی ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/20 ورزش.اخبار کوتاه.هاکی قهرمانی فرهنگستان هنر در نخستین دوره مسابقات چهار جانبه ورزشی فرهنگستان های کشور، آغاز بازی های لیگ برترهاکی، قهرمانی تیم کرج در دوگانه بانوان و انتصاب حسن روشن به ریاست کمیته فوتبال سازمان قهرمانان از جمله اخبار کوتاه ورزشی است.
***در نخستین دوره مسابقات چهار جانبه ورزشی فرهنگستان های جمهوری اسلامی ایران ، فرهنگستان هنر به مقام قهرمانی دست یافت.
این مسابقات ورزشی برای نخستین بار به پیشنهاد فرهنگستان هنر ، میان فرهنگستان های هنر، زبان و ادب فارسی، علوم و علوم پزشکی برگزار شد.
*** پس از قرعه کشی تیم های شرکت کننده در جریان چهارمین دوره لیگ برتر هاکی، بازی های لیگ برتر هاکی در گروه الف از جمعه، 23 اسفندماه آغاز می شود.
در گروه الف تیم های نفت و گاز گچساران با هیات هاکی استان مرکزی در گچساران دیدار می کند و دانشگاه آزاد اسلامی با هیات هاکی استان گلستان در همدان روبرو می شود.
در بازی سوم نیز هیات هاکی استان فارس با هیات هاکی استان کردستان در شیراز رقابت می کند.
***رقابت دوگانه بانوان قهرمانی کشور با برتری تیم کرج به پایان رسید در این رقابت ها که روز دوشنبه 19 اسفند با حضور 60 ورزشکار از 17 استان در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد در رده تیمی تیم کرج به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های قزوین و اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.
*** سید حسن روشن رییس کمیته فوتبال سازمان قهرمانان شد سید حسن روشن در حکمی و به پیشنهاد اعضای شورای مرکزی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران، به مدت یک سال به سمت رییس کمیته فوتبال این سازمان منصوب شد.
روشن، اسطوره با اخلاق تاریخ باشگاه استقلال تهران و تیم ملی دارای مدارک عالیه بین المللی و حرفه ای مربیگری فوتبال است.
شماره 065 ساعت 17:35 تمام

سرخط اخبار ورزش