محمد طلایی: کسب عنوان نایب قهرمانی کشتی در جام جهانی قابل قبول است ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/20 ورزش.کشتی.جام جهانی.طلایی مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: بعد از بازیهای المپیک 2008 پکن کشتی با حواشی فراوانی روبرو شده بود که می توان کسب عنوان نایب قهرمانی کشتی آزاد کشورمان را در جام جهانی سال 2009 تهران قابل قبول دانست .
محمد طلایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: بعد ازالمپیک پکن همه به دنبال مقصر ناکامی کشتی در این رقابتها بودند و همین امر باعث شد که از خود کشتی غافل شوند .
وی ادامه داد: در جاییکه همه به دنبال تسویه حساب های شخصی خودشان با مسوولان فدراسیون بودند تیم های مطرح کشتی جهان با حضور در رقابتهای بین المللی بر دانش فنی خود می افزودند.
دارنده مدال طلای رقابتهای جهانی 1997 کراسنویارسک روسیه گفت: با تغییر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و حضور مربیان جوان و تحصیلکرده در این کادر کشتی دوباره جان دوباره ای گرفت.
طلایی گفت: دیگر از آن حواشی ها و تنش ها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد خبری نیست و کشتی گیران با مردان فنی تیم ملی رابطه دوستانه و خوبی را برقرار کرده اند.
نایب قهرمان کشتی آزاد جهان گفت: پس از این همه حواشی و تغییرات در کشتی با برگزاری یک اردوی 21 روزه کسب نایب قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد می تواند نتیجه خوبی برای کشتی ما قلمداد شود.
طلایی در خصوص فردین معصومی گفت: ما از این کشتی گیر انتظار نداشتیم که در مبارزه خود با حریف آذربایجانی شکست بخورد اما، استرس زیاد باعث شکست معصومی از این کشتی گیر شد.
وی مهدی تقوی را ستاره این رقابتها دانست و گفت: اگر به این کشتی گیر توجه لازم و وافی بشود بدون شک وی در رقابتهای جهانی 2009 دانمارک صاحب مدال خواهد شد .
طلایی گفت: در جام جهانی کشتی آزاد 2009 تهران می توانستیم به کشتی گیرانی نظیر محمدرضا آذرشکیب و ایمان محمدیان نیز میدان بدهیم.
وی در خاتمه خاطرنشان کرد: کشتی مسیر خودش را پیدا کرده است و با همدلی و کمک اهالی کشتی می توان در رقابتهای آسیایی تایلند و جهانی 2009 دانمارک ناکامی های گذشته را جبران کرد.
شماره 042 ساعت 15:47 تمام

سرخط اخبار ورزش