۲۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9891873
۰ نفر
مراسم معارفه سرپرست تیم فوتبال امید برگزار شد ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/20 ورزش.توپی.فوتبال.تیم ملی مراسم معارفه محمد فنایی، سرپرست تیم ملی فوتبال امید، بعد از ظهر سه شنبه با حضور مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال و مدیر کمیته تیم های ملی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که ساعت 14:30 در محل کمپ تیم های ملی برگزار شد، فنایی پس از معرفی به عنوان سرپرست تیم توسط مدیر کمیته تیم های ملی، فنایی در کنار غلامحسین پیروانی ،امیرحسین پیروانی و هادی طباطبایی دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی امید، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرد.
نایب رییس فدراسیون فوتبال در مراسم معارفه فنایی ، گفت: بنا داریم تا تیم امید پرقدرت در مسابقات ظاهر شود زیرا معتقدیم اقتدار تیم امید کمک شایانی به موفقیت تیم ملی فوتبال بزرگسالان می کند .
تاج خاطرنشان کرد: از همین امروز تیم ملی امید را تیم شماره دو فوتبال کشور به حساب می آوریم و در نظر داریم در تورنمنت های مختلف این تیم را به جای تیم ملی بزرگسالان شرکت دهیم .
محمد فنایی، سرپرست تیم ملی امید نیز با ابراز خوشحالی از این انتخاب،گفت : غلامحسین پیروانی سرمربی تیم امید مربی کاربلد و انسان بزرگی است که محبوبیت اجتماعی و مردمی دارد.
فنایی افزود: 98 درصد مردم از انتخاب پیروانی راضی هستند و من نیز از همکاری با این تیم و آقای پیروانی به خود می بالم .
غلامحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال امید نیز در این مراسم ،گفت: گزینه های مختلفی برای سرپرستی تیم امید مطرح بودند که در نهایت آقای فنایی برگزیده شد.
پیروانی افزود: فنایی فرد کاربلد و از دانش فنی و مدیریت بالایی برخوردار است اما مهمترین خصوصیت وی صداقت او است .
شماره 041 ساعت 15:44 تمام

سرخط اخبار ورزش