طیبی: باید تعامل لازم با مربیان لیگی و تیم ملی کشتی فرنگی ایجاد شود ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/20 ورزش.کشتی.لیگ.طیبی مربی تیم کشتی فرنگی امام رضای قائمشهر گفت: برای بهتر برگزار شدن رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی باید تعامل لازم بین مربیان لیگی و تیم ملی برقرار شود.
بهمن طیبی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: تعامل بین مربیان تیم ملی کشتی فرنگی و مربیان لیگ برتر می تواند به پیشرفت و ارتقای کشتی فرنگی کشورمان کمک شایانی کند.
وی ادامه داد: ما می توانیم کشتی گیران آماده و قبراقی را به تیم ملی معرفی کنیم و مربیان تیم ملی نیز می توانند با تدوین برنامه ریزی صحیح از این کشتی گیران قهرمانان نامی بسازند.
طیبی گفت: متاسفانه در حال حاضر چنین تعاملی وجود ندارد و ادامه این روند باعث خواهد شد که از سطح فنی و کیفی رقابتهای لیگ برتر کشتی فرنگی کاسته شود.
مربی تیم کشتی فرنگی امام رضای قائمشهر درخصوص مبارزه روز گذشته این تیم با تیم ارم کیش قم گفت: این مبارزه بسیار سخت و فشرده بود و ما توانستیم با اختلاف ناچیزی از سد تیم ارم کیش بگذریم.
طیبی گفت: تیم ارم کیش نسبت به چند هفته گذشته در چند وزن از کشتی گیران جدیدی استفاده کرده بود که همین مهم کار را برای ما کمی دشوار ساخت.
وی خاطرنشان کرد: هفته آینده استراحت داریم و در هفته آخر لیگ برتر کشتی فرنگی در سال 87 به مصاف تیم اندیمشک خواهیم رفت .
شماره 039 ساعت 15:41 تمام

سرخط اخبار ورزش