۱۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9891004
۰ نفر
خداحافظی روبینیو از منچسترسیتی در تابستان ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 ورزش.فوتبال.لیگ برتر باشگاه منچسترسیتی انگلیس پیشنهاد سایر باشگاه ها برای خرید روبینیو برزیلی در فصل نقل و انتقالات تابستانی را بررسی می کند.
براساس یک گزارش منتشر شده در روزنامه دیلی میل، روبینیو تنها پس از یک فصل حضور در منچسترسیتی، روبروی درهای خروج از این باشگاه قرار گرفته است وی در آخرین روز از پنجره نقل و انتقالات تابستان 2008، با قراردادی به ارزش 5/42 میلیون یورو که بالاترین رکورد خرید و فروش در تاریخ باشگاه منچسترسیتی بود، از رئال مادرید جدا شد.
این بازیکن 25 ساله با وجود این که سومین گلزن رقابتهای جاری لیگ برتر است، به نظر می رسد با بی نظمی های خود به ویژه در خارج از مسابقات، مسوولان باشگاه را به ستوه آورده است.
همچنین گفته می شود که مارک هیوز سرمربی منچسترسیتی اعقتاد دارد روبینیو و هموطنش الانو تاثیر منفی روی سایر اعضای تیم داشته اند.
از سوی دیگر باشگاه قصد ندارد او را در لیست فروش قرار دهد بلکه در پایان فصل، همه پیشنهادات را بررسی خواهد کرد.
باشگاه چلسی یکی از هواداران روبینیو بود که با اخراج لوییز فلیپه اسکولاری معلوم نیست هنوز هم علاقمند به خرید وی باشد یا نه.
در همین حال نام منچسترسیتی در ارتباط با فرانک ریبه ری هافبک فرانسوی بایرن مونیخ، شنیده می شود که صرفنظر از رفتن یا نرفتن روبینیو، شاید فصل آینده برای این تیم بازی کند.
ریبه ری تا 2011 با بایرن قرارداد دارد ولی شنیده می شود که منچستر سیتی 5/22 میلیون یورو برای خرید او کنار گذاشته است.
شماره 076 ساعت 17:49 تمام

سرخط اخبار ورزش