۱۰ اسفند ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9890954
۰ نفر
یدالله اکبری: از شرایط مسابقه دور شده ام ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 ورزش.توپی.فوتبال.استقلال هافبک تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: با توجه به دوری طولانی مدت از میادین، از شرایط مسابقه دور شده ام.
یدالله اکبری، هافبک تیم فوتبال استقلال تهران مدتهاست که در ترکیب اصلی تیم جایی ندارد و با نظر امیرقلعه نویی به یک نیمکت نشین تبدیل شده است.
این بازیکن برای بازی روز شنبه استقلال مقابل پیکان حتی در لیست 18 نفره استقلال هم قرار ندارد.
اکبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: فکر می کنم از بازی دور رفت مقابل پیکان که در ترکیب اصلی حضور داشتم دیگر به عنوان بازیکن ثابت به زمین نرفته ام و همین موضوع باعث شده که از شرایط مسابقه به شدت دور شوم.
وی ادامه داد: با توجه به علاقه ای که به تیم استقلال داشتم، برای کمک به این تیم آمدم اما، شرایط آنطور که باید و شاید پیش نرفت و من تنها به یک نیمکت نشین محض تبدیل شدم.
هافبک استقلال با تاکید بر اینکه از نظر بدنی و فنی مشکلی ندارم یادآور شد : نیمکت نشینی هایم به هیچ عنوان ربطی به آمادگی بدنی ام ندارد و از این لحاظ در اوج آمادگی هستم. این نظر سرمربی تیم است که حتی در لیست 18 نفره هم قرار نگیرم.
اکبری افزود: با توجه به قرارداد یکساله ای که با باشگاه استقلال دارم قصد ترک تیم را ندارم و با تمام قوا به تمرینات ادامه خواهم داد.
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر ترک استقلال در پایان فصل تصریح کرد: هنوز چیزی مشخص نیست.شاید اگر با باشگاه استقلال قرارداد نداشتم تصمیم دیگری می گرفتم.به همین دلیل فعلا به تمرینات ادامه داده و به نظر کادر فنی احترام می گذارم.
اکبری در پایان درخصوص بازی با پیکان نیز گفت: هر چند که پیکان در زمین خود تیم خطرناکی است اما، تصور می کنم با توجه به آمادگی بالای بازیکنان استقلال، بتوانیم این تیم را شکست داده و راه قهرمانی را هموارتر کنیم.
شماره 026 ساعت 13:14 تمام

سرخط اخبار ورزش