دیدار آغازین هفته بیست و دوم بوندسلیگا به تساوی انجامید ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/12/10 ورزش.فوتبال.آلمان.بوندسلیگا نخستین دیدار هفته بیست و دوم فوتبال بوندسلیگا بین کلن و آرمینیا بیله فلد با یک تساوی پایان یافت .
کلن که هفته گذشته به یک پیروزی شگفت انگیز بر بایرن مونیخ دست یافته بود نتوانست موقعیت خود را پس از این پیروزی تقویت کند و در خانه به تساوی یک بر یک تن در داد .
هر دو گل این دیدار در نیمه اول به دست آمد و گل کاپیتان پتی برای کلن تا قبل از فرارسیدن وقت استراحت بین دو نیمه با گل کریستوفر کاتونگو تلافی شد .
کلن آخر هفته گذشته بایرن را دو بر یک مغلوب کرد و تساوی در دیدار جمعه شب این تیم تحت رهبری کریستوف دام را با 29 امتیاز در مکان دهم قرار داد.
دام در پایان این دیدار گفت : ما می خواستیم در این بازی پیروز شویم ولی بیله فلد واقعا قوی و محکم ظاهر شد و در نهایت فکر می کنم که باید از کسب یک امتیاز راضی باشیم .
بیله فلد نیز یک امتیاز ارزشمند کسب کرد و با بیست امتیاز دو امتیاز از منطقه سقوط فاصله گرفت .
این تیم که پس از زدن گل مساوی ازنتیجه راضی بود بازی دفاعی را در دستور کار خود قرار داد و در بقیه دقایق این کلن بود که از فرصت های گلزنی بهتری برخوردار شد .
در حال حاضر در فوتبال بوندسلیگا ، هامبورگ با 42 امتیاز صدرنشین است و تیمهای هافنهایم و هرتابرلین با دو امتیاز کمتر در رده های دوم و سوم قرار دارند و بایرن مونیخ نیز با دو امتیاز کمتر دیگر چهارم است .
مترجمام **1403**شبک شماره 001 ساعت 06:40 تمام

سرخط اخبار ورزش