۲ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9886346
۰ نفر
برتری تیم های بسکتبال راه آهن و فارسان ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 ورزش.بسکتبال.دسته یک قم - در ادامه مسابقات بسکتبال زیر گروه دسته یک باشگاه های ایران در قم ، دوشنبه شب تیم های راه آهن و فارسان حریفان خود را شکست دادند.
به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، در ادامه مسابقات بسکتبال قهرمانی زیرگروه دسته یک باشگاه های کشور امشب تیم های راه آهن تهران وفارسان چهارمحال بختیاری حریفان خود را مغلوب کردند.
براساس این گزارش ، تیم بسکتبال راه آهن تهران با نتیجه 80 بر 64تیم بروجن چهارمحال بختیاری را مغلوب کرد و تیم فارسان چهارمحال بختیاری نیز با نتیجه 58 بر 57 ازسد حریف خود قلم چی خرم آباد گذشت.
رقابت های بسکتبال قهرمانی زیرگروه دسته یک باشگاه های کشور از روز جمعه با حضور پنج تیم از استان های تهران، قم، چهارمحال بختیاری و لرستان در خانه بسکتبال استان قم در حال برگزاری است .
در مسابقات دیروز تیم بروجن با نتیجه 61بر60 قلم چی خرم آباد را شکست داد و تیم هیات بسکتبال قم نیز با نتیجه 67 بر 44مغلوب راه آهن تهران شد.
تیم راه آهن تهران همچنین با نتیجه 73 بر 46 از سد فارسان گذشت و تیم قلم چی خرم آباد نیز با نتیجه 69 بر 61تیم بسکتبال قم را شکست داد.
تیم راه آهن تهران تاکنون همه حریفان خود را شکست داده واگر دو بازی باقیمانده خود را نیز با پیروزی پشت سر بگذارد قهرمان این رقابت ها خواهد شد.
فینال مسابقات بسکبتال زیر گروه دسته یک باشگاه های کشور روز سه شنبه ادامه می یابد تا چهره تیم قهرمان مشخص شود.
ک/4 - 74012 536 1592 شماره 097 ساعت 21:01 تمام

سرخط اخبار ورزش