۲۱ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 9838066
۰ نفر
غلامپور: پیکان با پیروزی مقابل فولاد شکست سنگین برابر نفت را به دست فراموشی می سپارد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/21 ورزش.فوتبال.مربی پیکان.بهزاد غلامپور قزوین - مربی تیم فوتبال پیکان قزوین با اشاره به بازی فردای این تیم مقابل فولاد خوزستان، گفت: تیم ما با پیروزی در این بازی، شکست سنگین هفته قبل برابر نفت تهران را به دست فراموشی می سپارد.
بهزاد غلامپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بازیکنان پیکان از آمادگی و انگیزه بالایی برای کسب سه امتیاز مقابل فولاد برخوردارند.
وی به فشردگی و فاصله نزدیک تیم ها در انتهای جدول لیگ برتر اشاره کرد و گفت: امیدوارم با کسب نتایج لازم، فاصله خود را با تیم های دیگر پایین جدولی زیاد کنیم تا در هفته های پایانی با آرامش بهتری کار کنیم.
مربی تیم فوتبال پیکان قزوین خاطرنشان کرد: شرایط پیکان در پایین جدول ایجاب می کند تا برای رهایی از این وضعیت، از امتیاز میزبانی حداکثر استفاده را برده و در همه بازی های خانگی به پیروزی دست پیدا کنیم.
غلامپور از ورزش دوستان قزوینی خواست تا با حضور خود در ورزشگاه شهید رجایی به حمایت از پیکان بپردازند تا این تیم در بازی های باقی مانده انگیزه بیشتری در مصاف با حریفان خود داشته باشند.
وی در پایان گفت: با وجود آنکه کادر فنی فعلی پیکان این تیم را نبسته و شرایط سختی را برای کار کردن قبول کرده است، ولی ما به حفظ پیکان در لیگ برتر بسیار امیدوار هستیم.
پیکان بعد از ظهر یکشنبه از سری رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور، در ورزشگاه شهید رجایی قزوین پذیرای فولاد خوزستان است.
تیم پیکان قزوین هم اکنون با 25 امتیاز در مکان شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفته است.
7392/ 614/ 3404 شماره 091 ساعت 17:41 تمام

سرخط اخبار ورزش