ترابیان: از پیگیری انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال خسته نشده ام ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/21 ورزش.توپی.فوتبال.تیم ملی تهران- رئیس کمیته روابط بین الملل گفت: از پیگیری انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال خسته نشده ام و حتی باید بگویم تازه برای این پیگیری ها سر حال آمده ام ! به گزارش ایرنا،عباس ترابیان روز شنبه درحاشیه معرفی حامی مالی تیم های ملی فوتبال ساحلی و فوتسال تصریح کرد: مذاکرات ما به سه مربی برای هدایت تیم ملی فوتبال همچنان ادامه دارد و به نظرم مردم پس از تعطیلات نوروز خبرهای بسیار خوبی را در این خصوص خواهند شنید.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا مربیان بزرگ حاضر نمی شوند به ایران بیایند؟ خاطرنشان کرد: بحث ما به هیچ عنوان چنین چیزی نیست. موضوع اصلی این است که ما هم شرایطی داریم که باید در قرارداد رعایت شود تا منافع ملی خود را در انتخاب سرمربی جدید نیز حفظ کنیم.
ترابیان با تاکید بر اینکه از انتخاب سرمربی جدید خسته نشده و با قدرت به کارش ادامه می دهد، یادآور شد: قرارداد ما با سرمربی جدید باید به گونه ای باشد که سالها از آن منفعت ببریم و به همین خاطر این موضوع به مطالعه بیشتر نیاز دارد.
وی در واکنش به سئوالی مبنی بر مذاکره اش با کریستوف دام، گفت: راجع به هیچ شخص و مربی خاصی صحبت نمی کنم. چون پیش از انعقاد قرارداد، حرفه ای نیست درباره آن گفت و گو کنیم حتی نام کشور و ملیت مربیان مورد نظرمان را هم فاش نمی کنم.
ترابیان درباره سرمربی تیم فوتبال امید نیز تصریح کرد: تیم فوتبال امید تا ماه ژوئن (خرداد آینده ) بازی ندارد در این باره دچار دردسر نمی شویم.
وی ادامه داد: البته باید بگویم از هر سه گزینه مورد نظر کمیته روابط بین الملل هر کدام انتخاب شوند تیمی از مربیان را به همراه خود به ایران می آورند تا کار آکادمیک انجام داده و تیمهای رده های سنی امید و زیر 19 سال را نیز زیر نظر بگیرند.
ترابیان در بخش دیگری از صحبتهایش در رابطه با مشکل حسین شمس و امضا نشدن قرارداد این مربی با تیم ملی فوتسال گفت: البته مدتی که این مربی بدون قرارداد فعالیت داشت 6 ماه نبود، ولی در حال حاضر ایشان سرمربی تیم فوتسال بوده و هیچ گزینه دیگری مد نظر ما قرار ندارد.
وی درباره دلایل طولانی شدن امضای قرارداد با این مربی، تاکید کرد: قرارداد شمس آماده امضا بود و وی باید این کار را انجام می داد، اما شمس به یکباره به علی کفاشیان رئیس فدراسیون مراجعه کرد که به همین دلیل باید با وی به توافق می رسید.
ترابیان در پاسخ به این سئوال که آیا برای حسین شمس زمان خاصی را برای امضای قرارداد مشخص کرده اید یا خیر؟ یادآور شد: نمی خواهیم در فوتسال زورگویی کنیم به همین خاطر زمان خاصی را برای کسی در نظر نگرفته ایم.
وی ادامه داد: علاوه بر این اولین بازی فوتسال در اردیبهشت ماه آینده با تیم رومانی برگزار می شود و ما عجله ای نداریم.
ترابیان در پایان گفت: اگر حسین شمس تا آن موقع سرمربی تیم فوتسال باقی ماند که مشکلی نداریم وگرنه ادامه کار بر عهده سایر اعضای کادر فنی خواهد بود.
1440**9135 شماره 070 ساعت 14:55 تمام

سرخط اخبار ورزش